Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Słuchawka telefonu

  1. #11
    ja jak przełożyłem tę nowszą słuchawkę, to też coś tam było, ale ona nie odbierała tak jak trzeba,na wyświetlaczy coś się pokazało ale to była totalna kicha :D

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ale rebus mi robicie :)
    Rozumiem, że ta nowsza to, ta z dodatkowymi ikonami.
    Czekam aż Damias wejdzie bo on ma taką która po włożeniu polskiej karty SIM od razu sama ustawiła język polski.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ta z dodatkowymi ikonami
    Ta z dodatkowymi ikonkami to jest bez polskiego menu, a Damias ma bez tych ikonek z polskim menu :P i nie kipisz ,tylko czytaj co napisane zostało, sam wkleiłeś ten link;http://moto.allegro.pl/item929898269...telefon.htmlto jest bez ikonek z polskim menu a ta;http://moto.allegro.pl/item911258198...owa_skora.html z ikonkami bez polskiego menu. :what:

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    228
    Bylem z ciekawości zobaczyć u mnie i próbowałem polska kartę i irlandzka,faktycznie język się dopasowuje automatycznie.Mam słuchawkę bez dodatkowych ikon

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    176
    BMW
    e38 750I Alpina mod
    Skąd
    Jelenia Góra
    moim zdaniem obie słuchawy są fatalne i niefunkcjonalne.. a czytanie bądz pisanie smsa z takie słuchawki zakrawa o chaos z czasów stworzenia ziemi.

    mam tą nowszą.. i leży tel. działa.. i tyle .. a jak ktoś do auta dzwoni to z kiery odbieram i tak.. więc co za różnica która słuchawka.... jak pasażer bedzie chciał zadzwonić ..to i tak nr wybierze raczej z głowy niz z książki..

    i nie polecam telefonów na karty prepaid... lepiej jakiegoś mixa.. za 25 czy tam 50 pln jak kto woli.

    bo po kazdej rozmowie z pre paid bedzie sms przychodził.. i w końcu zacznie po 30 smsach info wywalć ze skrzynka pełna... a skasowanie ich zajmuje ok 10 minut ...

    i strasznie to wkurza człowieka.

    kupuj tą co bedzie pasować do auta. Obie są fatalne obsługowo.. tak samo jak wybór nr z board monitora ;) - tylko raz próbowałęm .... rzeźnia.
    dwa słuszne wybory w życiu to R6 i V12


    BLOG MOJE AUTO
    MOJE AUTO komentarze- te pozytywne jak i negatywne mile widziane.

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez dzikigrzyb
    nie polecam telefonów na karty prepaid... lepiej jakiegoś mixa.. za 25 czy tam 50 pln jak kto woli.

    bo po kazdej rozmowie z pre paid bedzie sms przychodził.. i w końcu zacznie po 30 smsach info wywalć ze skrzynka pełna... a skasowanie ich zajmuje ok 10 minut ...
    Tu się nie zgodze :) To czy przychodzi podsumowanie kosztów rozmowy zależy od ustawień/operatora. Ja tam żadnych potwierdzeń na prepaida nie dostaje :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #17
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Patrząc na opis jaki masz pod swoim zdjęciem wnioskuje że śmigasz e38 730 d czyli masz już auto poliftowe , a więc do Ciebie jest słuchawka bez ikonek z pełnym wyświetlaczem http://moto.allegro.pl/item929898269...y_telefon.html dokładnie z tego linku co zamieściłes ..........

    MOD: Wisior, popraw link.
    ok już poprawiony

  8. #18
    Panowie a może ktoś wie co oznacza trójkącik koloru żóltego na wyświetlaczu tel. z ikonkami?? ;)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    228
    komando: z rozszyfrowaniem tego trojkata moze byc maly problem.Pzewertowalem cala instrukcje od mojego,bo mam w instrukcji na foto z tym ze czarny,ale nie ma zadnego opisu.

  10. #20
    muszę sprawdzić u siebie w instrukcji ale wiem że po szfabsku jest napisane,a ja nie trybię ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •