Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: zna ktos? dziwna oferta

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    W ogłoszeniu : "Wszystko jest w oryginale, jedynie co zostało zmienione to profesjonalny układ wydechowy WM Sport (2500zł),"

    A moim zdaniem mało co jest tam na zewnątrz oryginalne.

    Wczoraj o tym aucie rozmawialiśmy :) Rocznik przedliftowy, a wygląd poliftowy ;(
    Gra muzyka

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    238
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Strzałkowo
    ale co jak co gdyby nie szara skóra to autko naprawde kozackie

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    no wlasnie o ten lift mi chodzi przedewszystkim.... moze facet nie jest tego swiadomy wogole albo taki ma na to poglad skoro zostalo zrobione na orginalnych gratach... wogole dlaczego byl robiony ten lift...

    cena sugeruje mi cholera jakisz szwindel sztuke czy cos bo same gadzety z tego auta sa warte te 15 tys

    gdzie toczyla sie dyskusja o nim? mozesz podeslac jakis link bo nie widzialem nic

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez Leon740i
    dzie toczyla sie dyskusja o nim?
    Niestety na SB :(

    Poza tym trzeba by było zapytać sprzedającego jakiego rodzaju (dwustrzałkową) awarię sygnalizuje komp.

    Na pierwszy rzut oka z zewnątrz (zresztą wewnątrz też) auto przeszło totalną metamorfozę.

    Z ogłoszenia :"Auto kupiłem w zeszłym roku od fanatyka marki sam dałem za niego 31500 zł, może i dużo ale proszę wierzyć jak zobaczy się na żywo można dać każde pieniążki !"

    A teraz już sprzedaje :x Co tam odkrył ?? Czemu jest niezadowolony ?? Z tego co widzę auto jest sprzedawane bez ceny minimalnej.

    Bez czujnika grubości lakieru i kompa pod pachą nie radziłbym żadnemu kupującemu jechać i oglądać ten egzemplarz.

    A może po prostu "komornik" dopadł gościa i stoi po ścianą ?? Kto wie. Jedno wydaje się być pewne, albo sprzedający nie wie co ma, albo ma papiery z innego auta, albo kręci.
    Gra muzyka

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Bez czujnika grubości lakieru i kompa pod pachą nie radziłbym żadnemu kupującemu jechać i oglądać ten egzemplarz.
    Czujnik niewiele tu da bo i tak wiadomo, że lakierowane. Natomiast komputer jak najbardziej.

    Kolor skór akurat standardowy dla koloru orientblau. Ciekawe, czemu fotel pasażera taki wygnieciony.... Choć ogólny wygląd nie budzi specjalnych zastrzeżeń.

    Dopytać sprzedawcę o powód lifta to jedno, ale trzeba ten samochód obejść kilka razy wokół i przyjrzeć się dokładnie.

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Czujnik niewiele tu da bo i tak wiadomo, że lakierowane.
    Lakierowany to lakierowany, ale jak gdzieś wyjdzie 1 mm to nie tylko lakierowany. A jak wyjdzie 1 cm to co ??
    Gra muzyka

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    no wlasnie totalnie dziwna akcja bo auto wyglada jak by bylo fabrycznie po lifcie tylko papier od starszego tyle ze sa tylko 4 poduchy czyli by sie zgadzalo z rocznikiem :)
    albo ktos musial go ostro doinwestowac ale naprawde ostro przeciez to kupa szmalu....

    ogolnie wyglada ślicznie, jestem w szoku az mam ochote sie swojej pozbyc i tą podkupic,
    narazie nakrecam na nią brata hah i dlatego sie o nia dopytuje, pózniej mogla by nastapic wymiana on nie lubi az duzych silnikow :D

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Lakierowany to lakierowany, ale jak gdzieś wyjdzie 1 mm to nie tylko lakierowany. A jak wyjdzie 1 cm to co ??
    He he.... 1mm - znaczy się - szpachlowany :D

    1 cm - to już zakrawa na prace rzeźbiarskie ;D ;D ;D

    Wiadomo, czujnik nie zaszkodzi. Warto zabrać jeszcze kogoś, kto będzie studził ewentualny zapał :D

    Leon740i, jedź, oglądaj... Jak fajne, to kupuj :D

  10. #10
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Wiadomo, czujnik nie zaszkodzi. Warto zabrać jeszcze kogoś, kto będzie studził ewentualny zapał :D
    KONIECZNIE !!! Ja bym któregoś z Sylwków brał ;D
    Gra muzyka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •