Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: CO MYŚLICIE

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    5
    To sory prosze o przeniesienie.Na podstawie poprzedniej e46 2,0d ile ja w nia hajsu włozylem i tak nie chodziła jak bym chcial,nie ktorzy nawet twierdzil i ze ten typ tak ma,,,poprostu ja sprzedałem.moze taki mi sie model trafil:P Co myslicie o tych:

    1- http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11384612
    2- http://moto.allegro.pl/item937076919...dam_pilne.html
    3- http://moto.allegro.pl/item932581310...8_zadbana.html

    oczywiscie nie licze na przebiegi nawet 250 tys po tylu latach.Skorą moge sobie sam obszyc i bede mial nowke,nawi mi nie potrzebne bo tylko po miescie latam i z 2 razy w roku w gory i nad morze.przydałoby sie dsp.
    A powiedzcie mi jeszcze te 143 km radzi ciezka 7?

  2. #2
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    no teraz można coś Ci doradzić , jeżeli chodzi o mnie to nie lubie diesli tak że na ich temat sie nie wypowiadam , co prawda miałem dwie e34 w tdsie i uważam że jak zadbany to dobry silnik , tak jak pisałem wole benzyne dlatego oblukał bym ta 2.8 long co prawda jak na longa troche goława ale to kwestia gustu , jedyne co mnie w niej razi to chamskie czujniki parkowania i brak klimatronika ...........

  3. #3
    Jeśli gość prawdę pisze o tym 728iL to auto było kombinowane. Jest napisane że ma silnik na podwójnym vanosie. W 1996r nie było podwójnego vanosa tylko pojedyńczy :)
    Więc albo silnik był zmieniany albo gość po prostu nie wie co ma pod maską ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Ad1. 7er bez skór ;( niewybaczalne
    Ad2. te auto dosc długo "zimuje" na allegro
    ad3. ciekawa ja bym sprawdził baja wyposażene (kiera w drewnie, tv)i to tego ten kolorek
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    5
    Moim zdaniem ludzie sami nie wiedza co maja,na skory sie nie napalam specjalnie,jak sie trafi fajna bez to tez wezme.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    50
    BMW
    brak
    Skąd
    Ciechanów
    Siemasz,tez jestem Z Ciechanowa i nadal szukam takiej <<odpowiedniej>>moim zdaniem daruj sobie 725 nie wiem ale wydaje mi sie ze to naprawde za słaby silnik na ta bude.728 juz lepiej prawie 200 km juz da rade w naszym miasteczku.Mi chłopaki radzili zeby sie przejechal...i sie przejechalem 740...nie bede tego komentowal bo juz raczej mało kto da rade mnie przekonac ze nie stac mnie na ten motor:))):P skoro szukasz oszczednosci to szukaj fajnej 728 w gazie sprawdzone i pewne rozwiazanie.a Tak miedzy nami to bryknij sie 740:P

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    228
    To wszystko zalezy od Ciebie,jezeli masz ciezka noge to 725 jest zdecydowanie za slaby i bedziesz pozniej zalowal.Z tych trzech popieram Cichego opcja nr3

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    na 1szy rzut oka opcja nr1 najbardziej mi się podoba, gdyż faktycznie tds może być przysłaby (no chyba że osiągi są dla ciebie mało ważne, wtedy nr3). Mimo to nr1 wymaga dokładnego przyjrzenia się (widać że ogłoszenie zostało napisane "na szybkości" ) i pomacania czy wszystko jest w zgodzie z opisem.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    Ja myślę, że TDS + chip to naprawde bardzo ekonomiczne połączenie i ja bym się właśnie na coś takiego skusił. W przypadku ostatniej warto poprosić o zdjęcie wnętrza (ciekawe czemu go nie ma od razu) i pęknięcia na szybie, bo może samochód ma już nieprawidłową geometrie po jakimś dzwonie. Samego silnika nie można nazwać złym, nie wiem czy swego czasu nie miał tytułu silnika roku. Opinia, że jest wadliwy, wydaje mi się, że wynika z tego, że samochody z tymi silnikami używane były głównie na autostradach i nie widać było po nich aż takiego zmęczenia, dlatego jakieś 10 lat temu na potęge kręcono liczniki i sprzedawano w Polsce, kiedy świadomość większości nabywców co do jakości zachodnich samochodów była niższa. Ten sam silnik w Range Roverze (o ile cięższym i mniej opływowym) robi duże przebiegi i z tego co wiem błędy wynikają głównie z niesprawdzenia napięcia łańcucha.

    728 też może być niezły, szczególnie jeśli będzie z niezłym gazem.

    Inna sprawa to pytanie ile km robisz dziennie, ile po każdym odpaleniu samochodu, czy zdążysz nagrzać silnik. Czy nie przeszkadza Ci butla w bagażniku lub brak zapasu i niezbyt duży zasięg.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    5
    wiec przebieg roczny szacuje na jakies 10tys km.fakt silnik moze sie nie dogrzewac.bo mało bede jezdzil.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •