Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: E38 4.0 1995 Kolno polaskie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole

    E38 4.0 1995 Kolno polaskie

    Hej jakbyście mogli wyrazić opinie na jej temat e38 jak dla mnie wygląda idealnie i ciężko mi się dopatrzeć jakiś udziwnień.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Stary, to auta ma tylko dwie poduszki powietrzne :hah: Dolożysz jeszcze troszkę i kupisz ładne e38 nawet po lifcie. Ceny e38 idą w dół.

  3. #3
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Dokładnie tak jak pisze kolega POSITIV za niewiele więce można juz zacząć się rozglądać za poliftem , choć fakt że tej też niczego nie brakuje , na to co widać po zdjęciach wygląda na zadbaną i w niezłym stanie ..............

  4. #4
    Ja czego się dopatrzyłem, to lekko stratej kiery,a tak autko bardzo ładne i dobrze wyposażone jak na te lata, hm,ceny lecą w dół ale jak ktoś ma super egzemplarz w extra stanie czy odda za darmo??? chyba że jakaś "ukryta" okazja za którą potem płacisz aż miło ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Chyba jednak się czegoś dopatrzyłem że edc nie jest podłączone na górze kielichów więc chyba właściciel jak wymieniał "całe zawieszenie" poszedł mniejszym kosztem. Co do ceny to jestem świadomy że nie jest tania w porównaniu do innych sam 3 lata temu swoje e38 za dużo mniej sprzedałem a rocznik i silnik ten sam. Tyle że nie miałem aż takiego wyposażenia zadnych pdc edc radio bez cd.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •