Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Koniec szrotów z używanymi częściami

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Nie można,jedyna opcja to stacja demontażu,ona wystawia zaświadczenie o zezłomowaniu auta,z tym zaświadczeniem idziesz do wydziału komunikacji i do ubezpieczyciela lub poprostu sprzedaż jeszcze zarejestrowanego auta i problem z głowy.Szkoda,że nie ma możliwości czasowego wyrejestrowania auta tak jak jest to np. w Niemczech,ale z drugiej strony namnożyło by się "pomników motoryzacji" pod blokami...
    Dodam jeszcze,że niektóre stacje recyklingu naliczają sobie aż 10zł za brakujący kilogram,więc łatwo można policzyć ile taki delikwent zapłaci za zarejestrowaną i rozebraną z części karoserję ;)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    90
    BMW
    BMW e32
    Skąd
    Częstochowa
    Wie ktoś już coś na ten temat? Jak będą sprawdzać te "odpowiednie kryteria"?
    Mam opcje kupic e36 tanio jak barszcz, ale 2lata bez przeglądu i teraz się boje że jakiś urzędas będzie miał jakieś problemy do mnie i e36 :P

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez kmieciu1
    Mam opcje kupic e36 tanio jak barszcz, ale 2lata bez przeglądu i teraz się boje że jakiś urzędas będzie miał jakieś problemy do mnie i e36
    Kupuj, nie ważne ile nie było, zrobić zawsze zrobisz...

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Jeśli auto ma wporządku papiery i jest w bdb stanie to nie ma się czym przejmować,kupujesz auto jedziesz na przegląd (oczywiście na lawecie ;) ) i problem rozwiązany...

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    ale z drugiej strony namnożyło by się "pomników motoryzacji" pod blokami...
    Jakoś w to nie wierze, zaraz by sie jakiś złomiaz znalazł chetny na to... nie te czasy.
    Czasowa możliwość wyrejestrowania powinna być mozłiwa, np na okres sprzedaży (auto w komisie) czy tez gdy juz mamy nowe i stare czeka na nabywce, lub na czas poważnego remontu, lub cabrio itd itp/....

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Dokładnie, u mnie w firmie na okres pół roku gdy nie ma sezonu muszę trzymać 3 samochody! A wystarczyłby tylko 1.
    Może nie chodzi o wyrejestrowanie ale możliwość nie opłacenia składek OC gdy auto nie jeździ!
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    137
    BMW
    E38
    Skąd
    Zielona Gora
    Jak tak dalej pujdzie to ludziska beda krasc auta i wymontowywac czesci ktore potrzebuja a potem pozucac na polu albo w lesie i tyle hehe np bede potrzebowac cos drogiego np przeplywomierz no to dawaj szukamy na miescie fury taka jak moja, szyba ciach do lasu macha do gory rachu ciachu i do domu ;D gorzej bedzie np ze skrzynia hehe ale jajca

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez Wachaczi
    ludziska beda krasc auta
    Niestety dzięki tej "cudownej" ustawie ten proceder rozkwitnie...
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •