Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [ zawieszenie] Uszkodziłem moją "Niunie" wpadając

  1. #11
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Nie da rady z ASO bo już wyczekuje na sprężynki AP -40 ;D nie zależy mi na jakimś zysku ale niech wypłacą tyle, że ze spokojem zapłacę za sprężyny, mechanika, geometrię która ustawiałem tydzień wcześniej bo robiłem remont zawiechy, przegląd, przejazdy i stracony czas... czyli chociaż te 200zł dodatkowe.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    29
    BMW
    ex e38 740iA 94 r ex e38 740iLA 97 r e38 740d Bi-Turbo 2001r
    Skąd
    Ciechocinek
    witam!!! wiec poki co oczekuje do srody na notatke z miejsca zdarzenia.pozniej zgłaszam się do powiatowego zarzadu drog ze zgłoszeniem,odeslą mnie do PZU bo tam sa ubezpieczeni,gdy sie tam udam i zgłosze całą sprawe pewnie wysla do mnie zeczoznawce,a z nim bedzie ciezko napewno połowy zeczy nie uzna,wic mu powiem ze albo wyszacuje mi straty w miare mozliwie i wypłaca kase,albo zadam naprawy w ASO,oczywiscie na ich koszt laweta i naprawa,a w ASO juz niema zmiłuj z cenam,wiec mam nadzieje ze sie zgodzi na wycene i wypłate,tak jak powiedział coboss nie licze na jakis wielki zysk,chce tylko z tej kasy zrobic to co zostało uszkodzone a zadawalająca mnie bedzie kwota 2000-3000 zł, mysle ze powinno wystarczyc na czesci robote i paliwo!!!!

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    108
    BMW
    BMW E39 540iA
    Skąd
    Warszawa
    Na paliwo pewnie nie zarobisz, ale ja sie już nauczyłem.
    Jadę od razu do warsztatu co robi to bezgotówkowo - niech się później biją z ubezpieczycielem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •