Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Jaki polecacie laptop w cenie około 2tyś

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Mam DELL'a. Może trafiłem na jakiś wadliwy egzemplarz, ale ja już podziękuję tej firmie :) Po 4 latach niezbyt intensywnej eksploatacji, ostatnio non stop coś się dzieje od strony technicznej.

  2. #22
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A to dziwne, mam stacjonarny komputer DELL od 2 lat, laptopa od 2 miesięcy. Nie był to nowy sprzęt tylko kilku letni po leasingowy i nawet windows XP do tej pory nie zaczął zwalniać czy przycinać ;D bardzo sobie chwalę ten sprzęt.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Dziekuje za odpowiedzi w temacie. Wybór padł na ASUS K52J-1ASX-1.System operacyjny Windows 7. Cena z torbą,myszką troszke ponad 2,5tyś.

  4. #24
    [quote="neon"]HP pavilion mam 2 sztuki od 2.5 roku dv6000 .Użytkowanie praktycznie tylko w domu od tego czasu padły: w jednym płyta główna,dysk
    ,w drugim zasilacz oraz taśmy od przycisków (dotykowych),karta grafiki(czyli wymiana płyty głównej)
    Co do baterii w tych laptopach to ok ,ale tylko przez rok póżniej było tylko góra 40 minut.
    quote]
    Mam ten model dv6000 od 3 lat. Stacja dysków CD-ROM/DVD przestała mi czytac płyty po 2 latach ,od tak sobie.I z baterią mam tak samo,trzyma jakoś ze 40 minut.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin
    Ja użytkuje jednego della studio 1535 i Asusa m50vc ob bez żadnych problemów.
    Asus jest dużo cichszy niż dell i myślę że też lepiej wykonany (detale).

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Napiszę tak, jako sprzedawca min laptopów: Nie kupiłbym HP ze względu na średnią jakość i polski serwis - ludzie często skarżą mi się na problemy. Lenovo są z moich obserwacji całkiem przyzwoite, Asusy też.

    Generalnie zauważyłem stale pogarszającą się jakość laptopów i podzespołów do stacjonarnych. Ogólnie ponad 10% podzespołów wraca podczas gwarancji, lub na etapie testowania przed sprzedażą, także jest to duży odsetek. Z laptopami ciężko powiedzieć, bo producenci sami załatwiają reklamacje, ale myślę, że niewiele lepiej. Ja osobiście ufam takim firmom jak Intel, Foxconn, Hynix - bardzo rzadko coś się psuje, a w drugim rzędzie Samsung, Asus, Kingston - są lepsze od przeciętnej.

    Jak ktoś ma do wydania więcej niż 4-5tyś na kompa ciekawą opcją jest MacBook Pro, a ze stacjonarnych iMac - jakość najwyższa ze spotykanych, design jak każdy widzi a ceny wcale nie takie straszne jeśli się policzy ile trzeba by wydać na podobnego PC :)

    Pozdr

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    Ja polecam laptopy Toshiba, sam użytkuję dwa jeden już 4 rok leci bez problemów, drugi również bezawaryjny. Jak dobrze pamiętam płaciłem za nie około 2500zł oczywiście jako nowe.

  8. #28
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    HP to kiszka, kupiłem laptopa za 4tyś zepsuł się po 2,5 roku użytkowania. Podobno tak ustawione, aby po gwarancji szły w odstawkę :x
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #29
    Odświeżę trochę temat.
    Zastanawiam się na kupnem takich laptopów :
    http://allegro.pl/tanio-lenovo-b560-...417097928.html
    http://allegro.pl/promocja-toshiba-c...423200613.html
    Który z nich wybrać?
    Ew. jak macie lepsze pomysły w tej kategorii cenowej (1400-1700 PLN) to słucham.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Polecam używkę Lenovo T61. ThinkPad to klasyka sama w sobie. Najlepszy laptop do profesjonalnych zastosowań
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •