Cześć
Od pewnego czasu mam problem z pedałem gazu, mianowicie chodzi jakby napotykał jakiś opór. Byłem z tym w 3 warsztatach i nikt nie potrafił mi pomoc twierdząc że wg nich chodzi dobrze. Było to może z miesiąc temu. Na szczęście problem czasowo ustał i znowu wszystko chodziło tak jak należy. Łudziłem się problem mógł wiązać się z ostrym mrozem i po prostu coś przymarzło ,ale temat wrócił. Nawet przy 9 stopniach na + jest to samo:( Proszę o podpowiedź co zrobić. Z góry dzięki i pozdro.

---------------------------------------------------------------------------------
19.03

Ustaliłem w końcu na czym polega problem.
Skrzynia czasami przerzuca po prostu biegi o dwa wyżej. Sprawdzilem to przechodząc na tip tronic.Jadąc na 3ce przerzuciłem na 5tkę i to było dokładnie to uczucie (cieżkiego gazu)
Skrzynia nie gubi sie podczas dynamicznej jazdy zarówno w tyrbie D jak i sport ale jeżdząc spokojnie często zmienia o ten jeden bieg za wysoko. Kolega który tez ma e38 mowi że skrzynia zmienia biegi idealnie i nic nie szarpie wiec same jej uszkodzenie raczej w gre nie wchodzi a może bardziej program. Co sądzicie??