Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: "Chrobotanie" przy Odpaleniu ; )

  1. #1
    Z00FY
    Gość

    "Chrobotanie" przy Odpaleniu ; )

    1*-Witam, mam w swojej Laluni dziwny dźwięk PRZY ODPALANIU mianowicie, zagłówek lewy tylnej kanapy chce się podnosić ale nie może tego zrobić i słychac "chrobotanie". Na początku myślałem że to antena się wysówa której nie ma ale sprawdzając to okazało się ,że to tylna głowa ;) dodam, iż sa elektryczne i trzeba mu pomóc by wstał do rozłezenia.. Z przednim kierowcy tez cos jest nie tak bo trzeba mu także pomagać ;)
    2*- Czy gdy włacze grzanie siedzen na poziom /// to normalne ze po jakims czasie samo przeskoczy na poziom / ? dziekuje za sugestie i wskazowki ; )

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Jurij
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    257
    BMW
    Ex. e32 740iL 92, jest e32 735iL 89
    Skąd
    Olsztyn, Geldermalsen NL
    To, że grzanie przeskakuje to norma.

    Problem z zagłówkiem... Wyciągnij i spróbuj przesmarować szyny... Jak nie pomoże to prawdopodobnie silniczek już się kończy.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    @ 2: TAK :6:57:
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    Jak już poprzednicy pisali grzanie przełącza się z silnego na słabe po osiągnięciu odp. temp. Nie wiem jak u was ale ja jestem trochę zawiedziony tym grzaniem bo dość słabo grzeje. Jak to wygląda u was , bo może po prostu maty się kończą i trzeba je wymienić?

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Przemik
    Jak już poprzednicy pisali grzanie przełącza się z silnego na słabe po osiągnięciu odp. temp. Nie wiem jak u was ale ja jestem trochę zawiedziony tym grzaniem bo dość słabo grzeje. Jak to wygląda u was , bo może po prostu maty się kończą i trzeba je wymienić?
    W sensie "słabo grzeje" na ~ czy na ~~ ?
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #6
    Z00FY
    Gość
    U mnie Grzeje Dobrze na /// lecz w e46 nie dało sie usiedzieć gotowało jajka na Twardz :D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    ogólnie słabo grzeje, jak były mrozy po odpaleniu ustawiałem na ~~, po przejechaniu jakiś 3km coś dopiero czułem, potem automatycznie przełączało się na ~ ale temp była ledwie wyczuwalna. Myślę jednak że to może te maty po prawie 20 latach mają już dość.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •