Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 119

Wątek: BMW F01 vs nowe AUDI A8

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Było. Poza tym jak widzę Kornackiego w bluzie z kapturem i trampkach w aucie za pół bańki to mi się słabo robi. Mam uczulenie na tego człowieka :] Z resztą razem z tym pajacem Prokopem wysłał bym ich daleko w kosmos, a zwłaszcza jak najdalej od telewizji, bo pierd*** bzdury i robią tylko z siebie idiotów.

    Każdy ubiera się jak chce. Jak ktoś kupi f01/02 to musi wsiadać do niego tylko w smokingu? Bez przesady. Samochód to nie jakaś filharmonia w sydney tylko coś co służy na codzień.
    Gdyby w jakiś sposób stać mnie było na f01/02 to nie zrezygnował bym z ulubionych, wygodnych dresowych spodni czy bojówek bo trochę przegięciem było by jeżdżenie po pieczywo na śniadanie we fraku czy innym smokingu.

  2. #42
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    34
    positiv, błagam. Jeśli chcesz to sobie jeździj, nikt Ci nie broni, ale gość prowadzący, niby poważny program moto powinien jakoś wyglądać, a nie ubierać się w bluzę do kolan... Zamiast tej bluzy wystarczyłaby koszula w kratę i całkiem inaczej by się to prezentowało...
    wszystko co napiszę jest to tylko moje zdanie i nie każdy może się z nim zgadzać, co w pełni rozumiem.

  3. #43
    Cytat Zamieszczone przez patryksok
    positiv, błagam. Jeśli chcesz to sobie jeździj, nikt Ci nie broni, ale gość prowadzący, niby poważny program moto powinien jakoś wyglądać, a nie ubierać się w bluzę do kolan... Zamiast tej bluzy wystarczyłaby koszula w kratę i całkiem inaczej by się to prezentowało...
    Otóż to. Już bym wolał, żeby wystąpił w kalesonach. Przynajmniej było by śmiesznie. A w stroju spod osiedlowego trzepaka.... :?
    Poza tym nie ma u nas porządnego programu motoryzacyjnego. Automaniak by był całkiem niezły, zwłaszcza że ostatnio ich testy zalatują trochę pomysłami z Top geara którego uwielbiam, gdyby nie prowadzący, który wygląda jak pajac, nie ma pojęcia o motoryzacji i pasuje tam jak ku**** majtki :] Niestety budżet takich programów jeszcze długo nie osiągnie poziomu BBC... Jak dla mnie jedyną porządną motoryzacyjną pozycją w naszym kraju jest obecnie miesięcznik TG, cała reszta to tendencyjny i sponsorowany chłam :]
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #44
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez patryksok
    positiv, błagam. Jeśli chcesz to sobie jeździj, nikt Ci nie broni, ale gość prowadzący, niby poważny program moto powinien jakoś wyglądać, a nie ubierać się w bluzę do kolan... Zamiast tej bluzy wystarczyłaby koszula w kratę i całkiem inaczej by się to prezentowało...
    Dokładnie o to chodzi. Nawet w TopGear, Sting ubrał na kombinezon marynarkę!!! :)

    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Poza tym nie ma u nas porządnego programu motoryzacyjnego.
    No niestety nie ma! TVN Turbo to tak denna i tak niskobudżetowa stacja, że podejrzewam, że sami byśmy mogli stworzyć lepszą konkurencję ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Kwestia gustu, mi tam ten prezenter nie przeszkadza, ale fajnie by było jak by był to ktoś znany, z poczuciem humoru i poczuciem piękna w samochodach (najlepiej jak by było ich trzech - też lubię TOP GEAR) - ja bym widział program z: Liroyem, Marcinem Millerem(wokalista zespołu BOYS) i Wojewódzkim (wszyscy trzej mają fajne poczucie humoru, są bardzo znani, medialni i lubiani w Polsce) - wszyscy trzej to maniacy motoryzacyjni (dwóch pierwszych to fani i kierowcy BMW) - oczywiście każdy ma inny gust i każdy widział by kogoś innego tam, ale taka była by moja trójka.

  6. #46
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Wojewódzkim
    Nie masz go jeszcze dosyć? Ja jak go ostatnio widziałem u Lisa gdzie rozmawiał z K. Jandą na temat swojej roli jaką gra w jakimś tam teatrze to... nóż w kieszeni sam się otwierał a ziemniaki gniły w piwnicy :/
    P.S. z mojej strony EOT

  7. #47
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    34
    positiv... Miller - to gejożeluś co z tego, że jeździ BMW? To, że ktoś jeździ np Fiatem 125p znaczy, że nie kocha aut, bardziej niż jakiś śpiewający burak? Liroy - no błagam...jeżeli Liroy miałby przejawiać jakąkolwiek miłość do motoryzacji to ja jestem faraonem. A Wojewódzki wraz z Szycem mogliby coś zdziałać.
    wszystko co napiszę jest to tylko moje zdanie i nie każdy może się z nim zgadzać, co w pełni rozumiem.

  8. #48
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Ad. Tuczi: Co do Wojewódzkiego, to swój program prowadzi ciekawie, nie mam go dość bo nie często oglądam TV, ale jak leci Wojewódzki to lubię sobie obejrzeć, mocne teksty ma. Wczoraj oglądałem np. jak z Żebrowskim miał program i jeden tekst o Polańskim, sprowadził mnie do parteru co groziło udławieniem się ze śmiechu :D

    Ad. Patryksok: Jeśli zauważyłeś to jest to forum BMW (jeśli nie zauważyłeś to spójrz w lewy górny róg) a nie fiata 125p(który jest bardzo sentymentalnym autem i zadbane rodzynki mogą wzbudzić wielki zachwyt) , dlatego dałem ten przykład. Co do nazywania kogoś Gejożeluśiem to przeginasz bo gość gejem nie jest (myślę, że jest bardziej w stanie to udowodnić od Ciebię) i zachowuje się jak na faceta przystało. Co do żelu na włosach to jest to kwestia gustu - jeśli jesteś cywilizowaną osobą to powinienieś szanować czyjś wybór fryzury bez względu czy ktoś ma długie włosy, jest łysy czy ma włosy na żel. Co do Marcina Millera to jest to BARDZO wporządku koleś szanujący wszystkich ludzi bez względu czy są jego fanami czy też antyfanami. Na koncertach zawsze przybija sztamy z publicznośćią, kiedyś brat z kumplem - też fani Marcina pili sobie przy stoliku na dyskotece po koncercie Marcina. Marcin podszedł, zapytał czy może się dosiąść, pogadali sobie razem, wypili i wogóle. Także gość nie jest jakąś zadufaną w sobie "gwiazdeczką" tylko normalnym gościem, co można też wywnioskować z jego wywiadów. Podobno Marcin też grał w jakimś tam "Barze" czy innym BigBrotherze - nie wiem, nie oglądałem ale ponoć cieszył się bardzo dużą popularnością.

    Nazywasz tego człowieka burakiem jak 12 letni dzieciak zza komputera, ale ciekaw jestem czy miał byś tyle odwagi by mu to powiedzieć prosto w oczy stojąc pół metra od niego - szczerze wątpie. Chociaż na forum pewnie będziesz twierdził inaczej.

    Co do Liroya to jest to fan motoryzacji. W niektórych jego utworach można usłyszeć o marce auta jakim jest BMW, nawet ma piosenkę o takim tytule. Na jednym teledysku też siedzi w e38 albo e39, kiedyś oglądałem z nim wywiad i też się wypowiadał, że interesuje się motoryzacją, jego ulubioną marką jest BMW a podczas tego wywiadu jechał z reporterem bodajże srebrnym e38 - więc możesz smiało zmienić nick na "faraon" ;)

    Jak nadmieniłem we wcześniejszym poście każdy ma prawo do swojego zdania, zobacz kolega nad Tobą je w normalny sposób wyraził a Ty wyzywasz kogoś, kogo szanuję od buraków i gejów...

  9. #49
    Dobra, koniec OT. ;)

  10. #50
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Kwestia gustu, mi tam ten prezenter nie przeszkadza, ale fajnie by było jak by był to ktoś znany, z poczuciem humoru i poczuciem piękna w samochodach (najlepiej jak by było ich trzech - też lubię TOP GEAR) - ja bym widział program z: Liroyem, Marcinem Millerem(wokalista zespołu BOYS) i Wojewódzkim (wszyscy trzej mają fajne poczucie humoru, są bardzo znani, medialni i lubiani w Polsce) - wszyscy trzej to maniacy motoryzacyjni (dwóch pierwszych to fani i kierowcy BMW) - oczywiście każdy ma inny gust i każdy widział by kogoś innego tam, ale taka była by moja trójka.
    Ale kadrę wybrałeś ;D na pewno mówisz o programie motoryzacyjnym?
    Myślałem, że ten koleś (prezenter TVN, nie wiem jak się nazywa) ma cechy o których mówisz. Ja zawsze lubiłem słuchać jak się podnieca jeżdżąc BMW i zawsze twierdził, że to fenomenalny producent.
    Tyle, że gość nie potrafi się odnaleźć w sferach luksusu i nie pasuje tam za diabła, zmieniłby na tą chwilę image i było by spoko.
    Ogólnie to sympatyczny Bogdan, lubię oglądać jego programy i wiem, że te są jednymi z lepszych w tej nizinnej stacji :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •