Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: 740d odma, czy wymieniać?

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez szczurek
    w aso 1400 z jakims tam hakiem. gosc z allegro za 1200 chce mi sprzedac. kupowalem od niego do 3.0d i zaplacilem 170 zeta , cena duo wyzsza ale chcialo sie 4,0 to sie ma :)
    Ale teraz przynajmniej jedziesz do przodu :)

  2. #12
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    3.0d jest w 5er . i do przodu tez jeździ :)
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez szczurek
    3.0d jest w 5er . i do przodu tez jeździ :)
    hmmm tak mówią :D <lol>

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez walczaktomasz
    a pytałem czy wymieniać bo doszły mnie słuchy, że jest to odma samoczyszcząca nie wiem ile jest w tym prawdy bo się na tym nie znam dlatego moje zapytanie do osób, które mają doświadczenie w tym temacie.
    Według mnie to taki sam mit jak niewymienialny olej w skrzyni biegów ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    6
    Z tego co narazie widze zamiennikow nie ma pozatym odma w 4.0 d to nie tylko te dwa wkłady ktore sa zrobione z jakiegos wlokna jakby sznurek ale i reszta obudowy spelnia swoja funkcje - jestem w trakcie wymieniania tego ustrojstwa , zastanawialem sie przed wyjeciem ze przeciez powinno dac sie wymienic same wklady i wsio po co bulic 1300 zeta .. ale po obejrzeniu dokladnie calej obudowy i konstrukcji chyba bym nie zaryzykowal wymienic tylko wkladow , jutro zamawiam odme czyszcze kolektor i reszte elementow ktore wyciagnalem i dolacze zdjecia - u mnie to chyba nikt dawno jej nie wymienial a skutkiem bylo to ze w ukladzie chlodzenia pojawialy sie plamy jakby przepracowanego oleju - nie robila sie kawa z mlekiem tylko plywal sobie taki nagar .. i czuc bylo delikatnie jakby spaliny ze zbiorniczka wyrownawczego - troche to zbagatelizowalem na poczatku ale przyszedl czas i dzialamy :)

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No niestety, nie ma zamiennikow. Kazdy kupuje w ASO. Teraz wiesz dla czgo wielu, szarych uzytkownikow Diesla nie ma pojecia o istnieniu tego filtra. Jak wejdziesz do serwisu Bosch i poprosisz o komplet filtrow to nawet nie wspomna o odmie, co bardziej kumaci wiedza, ze sa ale wiekszosc sprzedawcow jest zdziwiona, ze ktos chce kupic filtr, ktory nie wystepuje w zadnym katalogu, zadnego producenta.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    250
    BMW
    Porsche Cayenne Turbo S
    Skąd
    KOŁO
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Nie pamiętam ale jak mówili na forum to zawału prawie dostałem ;D do 3.0d ok 170zł a do 4.0d nie wiem czy nie będzie nawet 10x większa cena 8/
    Ceny potwierdzam z wlasnego doswiadczenia, ale kultura pracy tego silnika też jest 10x...I myśle że warta grzechu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •