Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: [mechanika] Zakupione bmw

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława

    [mechanika] Zakupione bmw

    Witam wszystkich od tygodnia jestem posiadaczem e38 728i mam parę pytań w związku z nią ponieważ nie miałem do tej pory auta segmentu F, jaki powinien być poziom oleju bo u mnie jest na samym końcu grota bagnetu a nie świeci mi się żadna kontrolka.Wyskakują mi komunikaty o okładzinach ale sprzedający mówił ze wymieniał wszystkie tarcze i klocki aby nie kasował komunikatów, mam też xenon do regulacji bo świeci bardziej w bok niż przed siebie, na piątym biegu coś szumi z tyłu w przedziale 90\110km dodam że jest to automat. Przed zakupem byłem nią na przeglądzie zawieszenia i wszystko było ok a teraz przejeżdżając przez przejazd są wyczuwalne w kierownicy delikatne stuki, i na koniec tylna klapa do malowania bo przy listwie chromowej jest rdza i spotkałem to już wcześniej a więc zakładam że ten typ tak ma.A jeszcze czy te silniki że tak powiem bulgoczą jak dodaje gazu czy to wydech bo jest podwójny, z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam .

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Pierw się przedstaw a potem Ci napiszemy co i jak :-) Dział przedstawi się i swoją 7er.....
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #3
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    co do oleju ja mam zawsze połowe stanu ale wydaje mi się że po kupnie najlepiej zmienić na świeży , co do komunikatów o klockach to sprawdz czy faktycnie są wymienione a jeżeli wyświetlane są cały czas komunikaty a klocki faktycznie są nowe to może gość zapomniał wymienić czujników , co do skrzyni ja odrazu po zakupie wymieniłem olej na nowy Tobie też radze choć opinie są tu podzielone , co do bulgotu naszych wspaniałych r6 to nie spodziewaj się że będzie taki jak w v8 .....

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława
    Czyli jak są nowe klocki i czujniki to komunikaty same gasną tak?. A z tym bulgotem to poprostu wydawał mi się jakiś dziwny że może silnik jest już zużyty lub wydech dziurawy.Mam jeszcze takie pytanko bo jestem z Mławy i nie wiem czy ktoś tu ma program do e38 ale czy jak znajde kogos z programem to będzie widac na kompie czy z silnikem jest wszystko ok, a i palą mi się poduszki choc na pewno są bo sprawdzałem miernikie lakieru i powłoka wszędzie jest taka sama,i jeszcze jedno jak można wymienić przednią uszczelkę bo jest cała popękana poprostu auto wygląda jak powinno wyglądać auto w tym wieku.

  5. #5
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    jeżeli czujniki są wsadzone nowe to komunikat powinienzgasnąć po paru naciśnięciach hamulca , jeżeli z poduchami jest wszystko ok to wykasujesz je komputerem lub pokaże Ci ewentualne błędy , pamiętaj o jednym ( niektuży o tym zapominają ) miernik lakieru to nie wyrocznia samochodu niektóre blachy mogły zostać wymienione ......

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława
    A jest gdzieś obsługa telefonu bo jak włączę zapłon to i on się włącza ale nie mogę nic zrobić i działa tylko w erze, chodzi jak wpisać jakieś kontakty i po co tam ta skrzynka czyżby można było odbierać smsy.

  7. #7
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Telefon powinien działać Ci w każdej sieci sprawdz to dobrze fabrycznie wychodziły bez simlocka jeżeli w podłokietniku sie nie da to spróbuj w bagażniku tam jest drugi czytnik kart , dokładnie w telefonie można odbierac smsy , ja wpisuje kontakty bezpośrednio w słuchawce niewiem jak Ty ale ja mam Polskie menu .......

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława
    A wie moze ktos jak ustawic polskie menu w telefonie

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława
    Mam zamiar kupic laptopa do mojej bmki ale niewiem jaki by
    • by dobry jaki program ,gdzie go szukac, i jak nazywa sie te zlacze do podpięcia, moze ktos mi doradzic.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Po pierwsze primo: edytuj posty - prawy górny róg posta edycja - kliknij
    Po drugie primo: u góry lekko z lewej magiczna opcja szukaj...
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •