Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: [mechanika] Zakupione bmw

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Jeżeli chodzi o wymiane klocków i poźniej skasowanie błedu, bo nie zawsze chce sam zniknąć, wystarczy;
    Otworzyć drzwi kierowcy, przekrecic kluczyk do zaplonu poczekac 30s, przekrecic kluczy w pozycje 0. Wyjąć kluczy, wsadzić spowrotem i odpalić auto. Komunikat powinien juz nie wyskakiwać, Podobnie działa to to też jeśli wyskoczył bład poduszek, po wyjęciu np przedniego fotela:) ta sama procedura i zniknie.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława
    A wie moze ktos jak jest z podswietleniem deski mam klime manual i po prawej stronie jest podswietlona a po lewej nie w czym szukac przyczyny dodam ze czasami zatrybi jak pokrece ustawieniem cieple zimne,mam tez pytanko odnosnie nawiewu na tyl czy tam leci tylko zimne nawet jak z przodu jest ustawione na cieple.Pozdrawiam

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez johnny2004
    A wie moze ktos jak jest z podswietleniem deski mam klime manual i po prawej stronie jest podswietlona a po lewej nie w czym szukac przyczyny dodam ze czasami zatrybi jak pokrece ustawieniem cieple zimne
    Miałem tak samo - wyjmij panel bo żaróweczka nie styka, najlepiej profilaktycznie je wymień bo pewnie przez to niedługo się spali, koszt jednej - 75 gr :)
    Cytat Zamieszczone przez johnny2004
    mam tez pytanko odnosnie nawiewu na tyl czy tam leci tylko zimne nawet jak z przodu jest ustawione na cieple
    Jeżeli nie masz z tyłu reg temp. ciepło zimno to zawsze będzie tam lecieć zimne - zamknij na zero i spokój - i tak nawiewem na nogi poleci ciepłe i będzie ok.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława
    A MOZE JAKIS LINK JAK ZDEMONTOWAC TEN PANEL OD REGULACJI NAWIEWU BO NIC NIEZNALAZLEM A NIECHCIAL BYM COS USZKODZIC

    MOD: Czytałeś regulamin? Stosuj zasady tam opisane. Popraw treść tego postu.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Wyciągasz klawisze pod nim (są na wcisk), wkładasz dwa palce i wypychasz - też siedzi tylko na wcisk. Nic trudnego :D Wyciągaj, zmieniaj i będziesz miał spokój
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława
    Jeszcze male pytanko odnosnie wyswietlacza od radia,ten panel dlugi po srodku niema w nim martwych pixeli ale prawa strona swieci s;labiej czy to wypalone pixsele czy moz jkas inna przyczyna.Pozdrawiam

  7. #17
    Spalone żarówki w środku.

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława
    Panowie a jak to jest z tym komunikatem od zużytych okładzinach bo tarcze oraz klocki ma prawie nowe delikatne ślady zużycia a ten komunikat wyskakuje jak go usunąć.Pozdrawiam

  9. #19
    Czujnik zmieniłeś po naprawie hamulców?

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20
    BMW
    728
    Skąd
    Mława
    Już ją tak kupiłem sprzedawca mówił ze powymi9eniał tarcze i okładziny lecz nie skasował błędów.Sprawdziłem i tarcze oraz klocki są nowe a o czujnikach nic nie wiem gdzie są oraz czy sam mogę je wymienić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •