-
Zaawansowany Użytkownik
Nie no błagam nie porównujcie TDS'a do poloneza, sam w swoim życiu przez 2 lata jeździłem "krwistym poldkiem" i pamiętam że ten samochód nawet jak jechał to tak jakby stał. W porównaniu do poldka mój wcześniejszy samochód(Lada Samara) był rakietą :D Nie uwierzę że TDS jeździ aż tak źle. Porównanie czegokolwiek poza Zaporożcem do poloneza uważam za profanację.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum