Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 176

Wątek: Mercedes w140 S500

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa

    Mercedes w140 S500

    Co o tym myślicie: http://moto.allegro.pl/item921502865...wypadkowy.html

    Wiem, że to mercedes, że szatan zawitał na forum itp ale wole spytać tu bo jakoś bardziej ufam waszym opiniom niż ludziom z innych forów a z własnego doświadczenia wiem, że te stare mercedesy są nie do zabicia a na tego balerona mówią, że to ostatni słuszny merc stąd też moje pytanie bo wygląda cudnie a i wyposażenie miłe.

    Zastanawia mnie ten komp i gps, gdzie jest ekran do nich bo to chyba nie na tym małym radiu ?

    No i te foty tak ładne, że mi aż zajeżdżają photoshopem choć tu już pewnie się czepiam :P

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ

    Re: Mercedes w140 S500

    Cytat Zamieszczone przez buju2
    Zastanawia mnie ten komp i gps, gdzie jest ekran do nich bo to chyba nie na tym małym radiu ?
    Komputer pokładowy w tych autach mieści się pod klapką (szufladką?) - tuż nad nadmuchami pośrodku deski.

    Jeśli chodzi o GPS - w dużo nowszym "okularze" W211 - był rodzaj bardzo uproszczonej nawigacji. Nigdy tego nie widziałem, ale od kumpla wiem, że pokazuje tylko strzałki (?).
    Zgaduję, że tu jest to samo (pewnie na tym monochromatycznym ekranie radyjka). :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Ze zdjęć śliczny. Od zawsze za mną chodzi takie coś. Tylko pewnie skusze się na 600 w longu :P A co do navi, to dokładnie tak jak mówicie- na wyświetlaczu radia pojawiają się strzałki i chyba odległość do manewru. Bardzo podobne rozwiązanie było w Lancii Kappa
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa
    Pomyślałby człowiek, że mercedes wymyśli w tamtych latach coś lepszego jeśli chodzi o navi.

  5. #5
    7ka
    Gość
    Przepiekny!!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    na pewno ktoś się postarał i zrobił ładne zdjęcia, no i przygotował do tych zdjęć auto... Na pierwszy rzut oka nie ma nic do zarzucenia...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Naprawde piekny samochod, to prawdziwy Merc mega komfortowy o wyjatkowej jakosci wykonania a ten egzemplarz rzeczywiscie robi wrazenie. Az przez moment pomyslalem czy by go nie kupic :D

  8. #8
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Rodzynek, naprawdę ładny. Dziwi mnie parktronik przód i czujniki z boku zderzaka, czemu tak

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Nie znam się na mercedesach i zwolennikiem nie jest, ale ten wygląda zabójczo, aż mi się nie chce wierzyć że zdjęcia są bez jakichkolwiek obróbek.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa
    No albo ktoś zna się na robieniu fotek. Tak czy inaczej wydaje się po prostu zadbany a to już połowa sukcesu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •