Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 176

Wątek: Mercedes w140 S500

  1. #51
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Co do masy tego "czołgu" to wynosi ona od 1890 do 2250 kg - czyli nie wiem czy dużo cięższa od e38, może ze 2 kilo
    Chyba jednak wiecej wazy to auto

    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Wolał bym 126, która jeszcze ma to "coś"
    Popieram!
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Zdecydowanie W126... Ale zaraz, zaraz Panowie... Czy myśmy sie troszku nie zapędzili??? Toż to forum poświęcone 7er spod znaku Śmigła a nie Gwiazdy.... :D

  3. #53
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    A tak wogóle za tą kasę mógł byś mieć, piękne, sportowe, sprawiające radość z jazdy e38.
    Ale nie każdy kolego chciałby E38.Np ja,dużo bardziej bym wolał CL 500.I to auto ma dopiero sportowe zacięcie.

    E38 owszem ma sportowe zacięcie.Np Michał-a_5000 czy Mięsnego.A reszta to też normalne wózki do poruszania się do pracy.

    pozdr

  4. #54
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Coś mało tych tysięcy ... :D

  5. #55
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Co do samego auta to jak dla mnie porażka... Stary, wielki tapczan z rozlazłą dupą.
    Piękno w140 mogą dostrzec tylko nieliczni ;) Jak dla mnie jest to prawdziwa limuzyna,która komfortem,wyciszeniem i przestronnością bije wszystkich konkurentów na głowę.Faktycznie,sportowego zacięcia w niej nie ma jak w e38 czy A8,ale czterodrzwiowe S-ki Mercedesa nigdy nie były i nie są autami sportowymi...Kolego Cichy,tyle waży Mercedes,na poprzedniej stronie dałem link z danymi technicznymi w140,stąd te wartości :)

  6. #56
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A moim zdaniem odpowiednio zrobione W220 ma sportowe zacięcie :P

  7. #57
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    A moim zdaniem odpowiednio zrobione W220 ma sportowe zacięcie :P
    Popieram. Powiem więcej - to samo dotyczy W140, tylko bardzo mało jest takich aut.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  8. #58
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Nawet w140 bez sportowego zacięcia da się podrasować,najlepszy tego dowód:
    http://media.photobucket.com/image/M...enz79/w140.jpg

  9. #59
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa
    No ja szukam autka ładnego i przede wszystkim komfortowego. Merc jest wg bardziej komfortowy od e38. A co do sportu to nie są to auta do ścigania, można od czasu do czasu zadymić civika spod świateł z bananem na twarzy ale to wszystko czego oczekuję od tych aut stąd też zainteresowanie w140 bo jak kolega wyżej pokazał jest to piękne auto i ma prezencję.

  10. #60
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Ale nie każdy kolego chciałby E38.Np ja,dużo bardziej bym wolał CL 500.I to auto ma dopiero sportowe zacięcie.

    E38 owszem ma sportowe zacięcie.Np Michał-a_5000 czy Mięsnego.A reszta to też normalne wózki do poruszania się do pracy.

    pozdr
    Widzisz ilu ludzi, tyle gustów. Autor napisał w temacie "co o tym myślicie" i "włala" :D

    Co do sportowego zacięcia tych e38, to moim zdaniem każde je ma, podobnie jak e32. Z tych "każdych" e38 czy e32 owszem zdarzają się egzemplarze (nie będe wymianiął czyje coby wazeliny nie robić :P ), które poprostu dowalają do muru, kładą na glebę i nie pozwalają powstać z wrażenia. Ja np. jak jadę samochodem i widzę jadącą e38 to cieszę się jak mały dzieciak z językiem na szybie, mimo iż samemu takie auto prowadzę - to się nazywa fanatyzm i takich też fanatyków te forum zrzesza. Więc jeśli piszesz, że te e38 to takie zwykłe szaraczki to niezgadzasz sie z połową tego forum :) - no ale des gustibus est non disputandum ;)

    Jeszcze raz co do opinii na temat auta to Buju, napisałeś o dełu czermen:
    O tak pod warunkiem, że nie będziesz wysiadał z tego przy ludziach
    Czyli zależy Ci na prestiżu. Moim zdaniem te merce prestiżowe już nie są, nie wielu je odróżnia od 124rek więc jeśli chodzi o prestiż to lepiej nawet by było mieć 126stkę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •