Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 176

Wątek: Mercedes w140 S500

  1. #21
    To weź V12 :D :D :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa
    V12 to dla mnie sztuka dla sztuki bo to cięższa jednostka od V8 więc nie jest wiele szybsza a i dźwięk nie jest dla mnie ciekawszy za to pali dużo więcej i koszta utrzymania większe nie mówiąc o koszcie zagazowania, optymistycznie licząc dwa razy drożej niż zagazowanie V8 :) Wiem, że V12 to jest to ale nie na moją kieszeń niestety.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    228
    Bardzo ladny okaz.Ciekawe jak w realu.Szkoda ze nie w longu i brak jednego kluczyka,ktory znajduje sie w plastikwej karcie.Moim zdaniem to najleprzy model jaki wypuscil Mercedes i najwiekrzy w srodku w klasie S

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    ale patrzac tak naprawde to czy czesto potrzebujecie ta navi? zreszta w dzisiejszej dobie iphonow itp..navi w aucie jest zbedna..
    Moim zdaniem to naprawdę fajny bajer. Całe życie chciałem mieć auto z wbudowaną navigacją i tv.

    Zresztą czasem podróżuję z ojcem lub bratem w ich meganie z doczepianą nawigacją i wygląda to mniej więcej podczas jazdy tak:

    -Weź mi przyklej i odpal nawigację
    -Ok
    -Co tak długo?
    -Nie moge jej znaleźć
    (parę minut później)
    -Dobra mam
    -to przyklej
    -kurva, odkleiła i spadła
    -może się nie zepsuła.
    -ok. znowu przykleiłem, tym razem na ślinę
    -oplułeś mi szybę?
    -nie łapię zasięgu
    -wywal to.

    a w oryginalnej nawigacji, tylko odpalasz, cyk cyk i jedziesz elegancko bez strachu, że zostaniesz znokałtowany na zakręcie przez Tom Toma a i prestiż auta zwrasta i nie wygląda to jak centrum dowodzenia w star treku.

    Pozdrawiam.

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Popieram opinię o walorach ori navi :) Jest super. Dokładna mimo że mam nie najnowsze mapy. A zanim moja nokia złapie sygnał GPS przez te podwójne szyby to będę już na miejscu.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #26
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Co do silnika, to gość ma rację, że to jedyny słuszny silnik w W140...
    Jeżdziłem przez jakiś czas S420 i powiem szczerze, że szału nie robił, a przecież takie E38 z silnikiem o podobnej pojemności to niezły szatan ;)
    Niestety masa S-ki zabija całą moc tego silnika i człowiek w ogóle nie czuje, że ma pod maską 286 KM.Dlatego 5.0 to minimum do tego autka :)

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa
    Na alledrogo stoi jeszcze ten: http://moto.allegro.pl/item920852107...oniecznie.html

    Ale ma słabszy silnik i droższy jest i wydaje mi się, że słabsze wyposażenie, na pewno mniej guzików na tym panelu pod gałką od biegów :P

    W ogóle widział ktoś ten program z tym mercem co teraz wkleiłem ?

    Ogólnie to oba ładne ale oba też stoją już trochu na allegro.

  8. #28
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Tak jak kolega napisał prawdziwy czołg :) Ogolnie w mercach nie podobała mi sie skóra ale to chyba przyzwyczajenie. S-ka w coupe tez jest godna.
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  9. #29
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Piekny egzemplarz ta S500, chwala wlascicielowi ze to ze tak swietnie go utrzymal :)
    Technologicznie E32 zakasowuje W140 wiec nie tylko wygladem W140 "odstaje" od E38... ;D

    p.s: tylny lewy blotnik- jakas male zda(e)rzenie tam bylo... ;D

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Ładny jest jeden i drugi egzemplarz, choć patrząc na cenę wolałbym na Twoim miejscu zainteresować się e38... Wiem, wiem, w140 ma coś w sobie (czołg :) ), ale 7er chyba mimo wszystko daje więcej "Freude am Fahren". Sam miałem Mercedesa, jeździłem wieloma modelami, ale te auta nie rajcowały tak, jak BMW.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •