Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [mechanika] rwie na 3, 4 biegu potem gaśnie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    A jeżeli szarpie na benzynie na typowo zimnym silniku to przepływomierz?
    Trochę to zagmatwane.
    Rano po nocy odpalam na benzynie i nie szarpie, po robocie 8h odpalam na benzynie i szarpie lekko aż wyjdzie z pola niebieskiego

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Widziałem w shoutboxie , że chcesz wymieniać cewki w m60 - nie rób tego bez pewności że są uszkodzone. Byłeś na komputerze i pokazał uszkodzenie którejś cewki ?


    Te cewki są dość trwałe a jak padnie to jedna albo 2 - nigdy wszystkie na raz. Najczęściej zużywają się fajki zapłonowe - one pełnią funkcje taka jak kable zapłonowe, a nikt ich nie wymienia .

    Podłącz się pod kompa i zobacz co pokaże.


    Jeżeli nie pokazę uszkodzenie cewek to fajki możesz sprawdzić smarując miejsce styku fajki ze świecą takim smarem - http://www.motoplatforma.com/index.p...rodukt&id=2138 - on eliminuje całkowicie przebicia.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    ok, dzięki wielkie za odpowiedź.
    Wymieniam narazie świece i może te fajki.Zobaczymy.
    Nie będę ładował kasy jak nie trzeba bo za każdym razem coś innego wyskakuje,a może to a może tamto.drugie auto bym kupił

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Fajek nie musisz zmieniać (chociaż jak nie były zmieniane to warto to zrobić) - jak zmienisz świece to użyj tego smaru, który ci pokazałem - jeżeli to nic nie poprawi to nie wina fajek.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    smar już mam.W środę jadę zmieniac świece.Profilaktycznie spytałem gościa jaka cena fajek to powiedział że taka jak cewek bo trzeba kupic razem?!
    A szarpie mi już i na benzynie i na gazie,zwłaszcza jak pojeżdżę ze 3 dni na lpg.odam że robię często krótkie odcinki, 5-8km

  6. #16
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Ja bym odłączył akumulator, a potem pojeździł na Pb przez kilka dni.
    Jak się poprawi, to znaczy, że LPG do regulacji.

    Generalnie, żeby LPG zdiagnozować, trzeba doprowadzić do stanu gdzie na Pb chodzi równo i dobrze zapala.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Cytat Zamieszczone przez monster007
    Profilaktycznie spytałem gościa jaka cena fajek to powiedział że taka jak cewek bo trzeba kupic razem?!
    Bzdura - jeżeli cewki są dobre to zmienia się same fajki - Bosch kosztują ok 20zł/szt po zniżce w IC - więc grosze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •