Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Czujnik ABS lewy tyl wymiana

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka

    Czujnik ABS lewy tyl wymiana

    Witam. Chodzi o wymianę czujnika abs-u koło lewe tylne. Mam pytanie bo otworzyłem to puszkę na nadkolu a tam nie ma tego połączenia tylko jest sam kabel a z drugiej strony są dwa złącza . Wydaje mi się ze coś tam jest pomotane, bo w tej z lewej strony jest tylko kabel czy tak powinno by??
    728i

  2. #2
    W puszce po lewej stronie powinno byc połączenie czujnika ABS z wiązka na okrągłą niebieska wtyczkę, a z prawej strony dodatkowo dochodzi druga okrągła czarna wtyczka do czujnika zuzycia klocka

    Wtyczka ma długość około 10 cm a średnicę 1cm ;)

    Nie wiem czy masz coś pomotane, ale w oryginale jest wszystko jasne i przejrzyste. Żadnych przewodów na wierzchu :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    W puszce po lewej stronie powinno byc połączenie czujnika ABS z wiązka na okrągłą niebieska wtyczkę
    Dzięki za odpowiedz, u mnie nie ma tej wtyczki wychodzi na to ze kabel z kablem mam tylko połączony i to wszystko

    U mnie właśnie winne jest na 90% te połączenie właśnie, bo ten kabel jest taki pozgniatany i w jednym miejscu była pęknięta izolacja. Wczoraj to wysuszyłem i zaizolowałem i było ok dziś się okaże. Mam pytanko czy można wyciąc ten odcinek niepewnego kabla i wstawic drugi. Ile w w tym przewodzie jest żył?
    728i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •