Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: ciekawa oferta E38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki

    ciekawa oferta E38

    znalazlem taka oto oferte, wydaje sie byc ciekawa choc patrzac na lampy to zdaje mi sie ze musiala miec jakas przygode bo ladniej niz orginaly raczej nie wygladaja,
    próbuje namowic na nią brata ale ciezko mi idzie.... mi osobiscie podoba sie wyposazenie

    co o niej sądzicie????

    http://www.allegro.pl/item924947028_...kich_malo.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Poza wiejskimi lampami zarowno z przodu jak i z tylu to calkiem przyjemnie wyglada, a kolor sliczny !

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Taa... tylko maska krótsza, niż błotniki i chromowane spryski lamp w wersji shadow :hah: ciekawe skąd się wzięły ;) i jeśli dobrze widzę to nad lewą lampą wchodzi rdza na maskę
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  4. #4
    Cosik kombinowane to autko,ale zobaczyc zawsze można ;)

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Po co ktoś się trudził i szpachlował klape po znaczku ... ??

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Kolor owszem ładny, ale... Jak zawsze przy używanym aucie jest jakieś ale.... Lampy zawsze można zmienić, za to z tą tylna klapą bardzo słuszna uwaga. Trzeba by obejrzeć na żywo.

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A te przyciski obok grzania siedzeń to co to ??Masaż ?Ja mam inne od masażu

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    28
    BMW
    Poszukuje...
    Skąd
    Wieluń / Peterborough
    A mi sie bardzo podoba :) z tyłu są ładne lampy, z przodu no mogły by byc ori ale nie są tragiczne ;)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa
    Podoba czy się nie podoba, szpary między lampami a maską takie, że ręce można wkładać. Z daleka widać, że grzebana była z tyłu i z przodu. Dla mnie wypadek nie przekreśla auta o ile był nie groźny i dobrze zrobiony po wszystkim. Jechać z miernikiem, oglądać bez napalania się bo na miejscu może nie być tak kolorowo jak na fotkach.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Takie lampy widziałem na czarnym shadowline z czarną nerką i przyciemnianymi kierunkami - wyglądało to super! Do tego koloru (moim zdaniem paskudny kolor) wogóle te lampy nie pasują. Co do maski to czasami w samochodach jest tak, że od trzaskania coś się przesunie itd. Co do klapy tylniej to faktycznie wygląda to niezbyt wiarygodnie.
    Co do przednich spryskiwaczy to - BMW e38 ma ponad 10 lat!! i przez te 10 lat, z racji tego iż auto nie jest łatwe w manewrowaniu parkingowym mogło mieć parę parkingowych ekscesów - np. mógł pęknąć przedni zderzak i gość skompletował nowy. Może was to zaboli ale taka prawda, że większosć naszych beemek tu na forum miało też jakieś conajmniej drobne stłuczki.
    Niepokoją mnie też mocne rysy na siedzisku kierowcy, wygląda to tak, jakby próbował to ktoś zatuszować renoskórem ale akurat tamte "rany" były zbyt zaawansowane do ukrycia.

    auto trzeba jechać i zbadać osobiście.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •