Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [mechanika] sprzegło

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez miglanc153
    Wysprzęglik przy skrzyni wymieniałem na nowy i niestety żadnej poprawy nie było jutro wymontuje pompę.Można kupić jakieś zestawy naprawcze czy może lepiej kupić nowa pompe?
    Pompy sprzęgła w zależności od producenta kosztują od 114 do 470 zł w IC,zestaw naprawczy aż 18 zł ;)
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    Witam podcieka mi wysprzeglik w e32 patrzalem na allegro i zastanawiam sie skad taka roznica w cenie od starej piątki z silnikiem m30b35 kosztuje kolo 100 a do e32 ponad 200 czy podpsuje tu cos od innego modelu. Drugie pytanie czy oplaca sie stosowac zestaw naprawczy

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kubcikus
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    496
    BMW
    e32 740iA / e38 740iA
    Skąd
    Opole
    Jeśli masz pojęcie i mechanice i umiejętności, to spokojnie bierz zestaw naprawczy. Ja tak właśnie zrefenerowałem koledze w A6 wysprzęglik i już drugi rok jest sucho. Więc jeśli stare części Twojego wysprzęglika są wporządku, to podejmij się jego naprawy.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    778
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Cytat Zamieszczone przez miglanc153 Zobacz posta
    tak jest dobrze odpowietrzony.
    Jesteś tego pewien? Czy "mechanik" tak powiedział. Ogólnie zestaw pompy i wysprzęglika jeżeli mieści się w okolicy 300 PLN nie jest kosmosem, a chwilę pojeździ. Z doświadczenia wiem, że zestawy naprawcze są jak śniadanie na kacu: siądzie, albo i nie. Najważniejsze abyś dobrze je odpowietrzył, przelał trochę płynu. U siebie 2 lata temu miałem podobny problem po wymianie sprzęgła. Poleciałem takim zestawem w etapach, nowy wyprzęglik- efektu 0, pompa sprzęgła - efekt zamierzony w 75%, 2-3 krotne odpowietrzanie i sprzęgło chodzi lepiej niż w pozostałych 3 bawarach.
    Ostatnio edytowane przez jpj ; 01-12-2015 o 21:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •