Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ zawieszenie] Głuchy huk w zawieszeniu przedniego lewego ko

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    17
    BMW
    e38
    Skąd
    koczała

    [ zawieszenie] Głuchy huk w zawieszeniu przedniego lewego ko

    Witam przed chwilą wjechałem swoją 730d na niewielką nierówność i usłyszałem tak jakby głuchy huk sprzed przedniego lewego koła. Teraz podczas jazdy po wjechaniu na niewielką nierówność telepocze nie wiem co mogło pójść na razie nie mam możliwości sprawdzenia tego z kanału, może ktoś miał podobny przypadek. Pomocy co to może być ?

  2. #2
    A moze uda Ci się wjechać chociaż na jakiś najazd żeby wsunąć się pod auto i pospradzać co tam się mogło stać. Tak w ciemno to raczej ciężko stwierdzić problem.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    17
    BMW
    e38
    Skąd
    koczała
    Usterka już wykryta pękła sprężyna na samym dole i pęknięty element robił tyle hałasu, chciałem obciąć go ale udało mi się wyciągnąć przez amortyzator. I teraz mam małe pytanie czy sprężyny od modeli z innymi silnikami podejdą do mojej 3.0 d?

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez ambroo89
    czy sprężyny od modeli z innymi silnikami podejdą do mojej 3.0 d?
    Nie podejdą.

    Oczywiście będzie podobnie,ale sprężyny dobiera się do silnika i co ciekawe do wyposażenia więc żeby było podobnie do tego jak przed pęknięciem to kup 2 (uzywane) sprężyny z 3.0d a będziesz zadowolony :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    17
    BMW
    e38
    Skąd
    koczała
    Tak też myślałem kiedyś założyłem do peugeota (diesla) sprężyny od benzyniaka i samochodzik sporo usiadł tak że przeorałem każdą drogę polną. Co do bmw nie byłem pewien bo na allegro sprężyny wystawione na aukcji mają pasować do 728, 730i, 725tds, 730d. Najlepiej kupie uzywke ale jedną bo nie ma sensu dwóch, chyba że nowe to zmienia postać rzeczy. Jutro obdzwonie kilka składów z częściami.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    kup dwie bo jest opcja ze krzywo ci bedzie auto stalo po wymianie jednej szt

  7. #7
    A ja bym właśnie dwie kupił.

    Nigdy nie wiesz co kupisz skoro nawet w jednym modelu i w jednym silniku szły różne sprężyny. Później będzie płacz dlaczego źle się prowadzi, tnie opony czy inne takie. A i tak na koniec może sie okazać że będzie trzeba wymienić obie

    Ale kazdy orze jak może
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •