Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62

Wątek: Sprężyny obniżające e32

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    silnik ma podobna masę, ale całe auto z m60b30 jest cięższe ok 100kg. Różnica powinna być niewielka.

    Ale wg mnie 60mm to za dużo - ja obecnie mam ok 40 i już pod jeden market nie wjadę bo trę na progu ;) No chyba, że jeździsz po trasach...

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Większość trasa. Ale po mieście też jeżdżę. Też mi się właśnie wydaje że -60 to za dużo. No nic trzeba szukać do -40.

  3. #33
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    -60 za nisko?No co Wy opowiadacie?ja mam jeszcze niżej i spoko się jeździ...

    A jak wiem że gdzieś nie wjadę to po prostu tam nie jadę ;)

    Co do tego zestawu z e34 spasuje bez problemu tylko jak napisał Xsilver trzeba wymienić górne mocowanie amora...

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    -60 za nisko?No co Wy opowiadacie?ja mam jeszcze niżej i spoko się jeździ...

    A jak wiem że gdzieś nie wjadę to po prostu tam nie jadę ;)

    Co do tego zestawu z e34 spasuje bez problemu tylko jak napisał Xsilver trzeba wymienić górne mocowanie amora...
    Ale pewnie amortyzatory zmieniałes na sportowe.

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    To co to za auto, którym nie jadę jak potrzebuje bo nie wjadę ???

    Bez obrazy jak ktoś ma może 3 samochody to ok ale jak 1 to do d.py takie auto :)

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Ja jeżdżę e32 na co dzień po Krakowie i czasem po trasach - i dla mnie zawieszenie niższe niż -40 nie nadaje się do jazdy. A do tego dochodzi jeszcze komfort na nierównych drogach - im niżej tym gorzej. Zresztą prowadzenie na bardzo obniżonym zawieszeniu i nierównościach jest tragiczne - to też trzeba brać pod uwagę ;)

  7. #37
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    No chyba, że jeździsz po trasach...
    to ja mam -60 i na naszych trasach jak są koleiny to lewym kołem po liniach malowanych trzeba śmigac z obawy na miskę :]

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    ja mam jeszcze niżej i spoko się jeździ...
    ile ty jezdzisz?? ;D raz na miecha ją odpalisz ;D byśmy mieli tak jak ty że drugie auto na codzien to ja bym miał dopiero obniżenie :what:


    ...ja tam jakoś daję radę codziennie do pracy i normalne poruszanie po mieście,wakacje i weekendowe wypady na wieś do teściów tylko trzeba uważac bardziej a mówie głownie o m30 i misce olejowej która jest niebezpiecznie blisko ziemi gdy się ma więcej niż -50mm.



    pozdro

  8. #38
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Rodzinabmw...Tak,sportowe amory mam ;)

    Zdzira...Jadę tam gdzie mi potrzeba co najwyżej inną drogą gdy mam obawy ;) lecz szczególnie się nie stresuję bo i na wakacyjne wypady właśnie nią śmigam.

    Maciek...Jeżdżę może nie wiele ale te 50-70km dziennie zrobię bez problemu(nie raz 200 czy 500).Ty raczej -60 też nie masz :P Stawiam na ciut więcej

    Kolega w e34 ma -75mm ;D to jest nisko i trzeba uważać.Zderzak z m-pakietu ma tylko mały prześwit

  9. #39
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Ty raczej -60 też nie masz
    niewidziałeś auta jak ja jestem za kierownicą ;D Ktoś mi tu kiedyś wiliczał ile jest na minusie ale niepamietam tematu ale chyba staneło na -60mm.Jak wyniuchałeś ile mi się obniżyło bo ja nieumiem a ciekawy jestem;D ;D


    ...a po za OT!! To ja na miejscu kogoś kto chce śmigac na luzie to bym brał max -40mm/45mm :zzz:

  10. #40
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Z tego co pamiętam za równo ja i Ty mamy springi z E34.Nie dość że samo E34 jest lżejsze to i silnik m50 był lżejszy więc nie ma siły że bardziej nie siadła.

    Mi właśnie kiedyś kolega Xsilver wyliczał to właśnie wyszło -70mm...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •