Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: tu sa dwie bmw 7

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar saulinek
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    104
    BMW
    e38 728
    Skąd
    stockhom-bialystok

    tu sa dwie bmw 7

    http://www.kvd.se/
    tylko nie umiem wkleic
    jedna bez silnika ale tania bedzie
    saula

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Dramat nie auta....
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Złom, z ciekawości ile to na PLNy wychodzi?

  4. #4
    Korona szwedzka stoi teraz po ok 0,40-0,41zł
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar saulinek
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    104
    BMW
    e38 728
    Skąd
    stockhom-bialystok
    wlasnie wrocilem z ogledzin tej ze stockholmu 4.5 wcale w realu nie wyglada zle to co jest na zdjeciach uszkodzone to wszystko ,prowadzi sie super i zastanawiam sie czy nie warto jej wziasc chyba 36000 zl jest warta badnia tech ostatnie zprzed polroku przeszla bez bledu,wazne ma do czerwca.tylko troche mnie martwi ze to jest bezposredni import z niemiec a tu w szwecji takie auta nie ma ja dobrej opini bo nie mozna zweryfikowac dokladnie przebiegu .tutaj w szwecji niby ma okolo 250000km.jest to co wprawdzie licytacja ale i na to jest patent zeby kupic za ile planuje. :)

    Edit:
    wlascicielem jest tej 7 emki jest urzad finansowy tzn.komornik,ja dla syna 7emke z 97 roku 3 lata temu kupilem z a 8000zl mysle ze sie oplaca.a zdjecia porobione dokladnie aby nikt na darmo nie jezdzil.w pl to zrobione napewno byly by inaczej i wygladalo by ze jest pieknym autem tak mysle.a co do uwagi ze zlom to wcale mi sie nie wydaje ze jest to zlom zreszta to tylko moje subiektyne zdanie chcialbym aby takie zlomy jezdzily po polskich drogach. a firma ktora to sprzedaje to najwieksza firma aukcyjna w skanynawii.

    Proszę edytować posty!
    saula

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •