Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Bmw 740 E38 Świnoujscie

  1. #11
    Uśmiałem się. 174 tyś... Fikołki w fajnej opcji, ale mają przelatane z drugie tyle. No chyba że ktoś z 60 razy dziennie wsiadał i wysiadał. Poza tym słabe foty, ale prawdę powiedziawszy, to nie widzę tam masażu. Jest grzanie no i od strony kierowcy zapewne przycisk od PDC. No i jeszcze brak zaślepki w przednim zderzaku. W połączeniu z ceną wyraźnie sugeruje, że coś musiało grubo wyjeb** w kosmos w silniku :] Dla mnie żadna rewelacja. Wyposażenie bardzo standardowe jak na auto po lifcie. Xenon, PDC, skóra i duża navi. Fotele fajne, ale zmęczone życiem. Jestem na NIE
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #12
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Gdyby sprzedający wydał te kilkaset złotych na renowację tapiecerki mogłby śmiało podnieść cenę do 25k i by szybko poszło:) A tak to każdy widzę że się zastanawia.. ale wg mnie jeżeli silnik nie ma najechane 600tkm to opłaca się kupić to za te 21k i nawet trochę dołożyć. Inni za taki furki liczą sobie po 30k i też nie wiadomo co w nich siedzi, natomiast tutaj najbardziej podejrzana jest cena i stan fotela kierowcy.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    176
    BMW
    e38 750I Alpina mod
    Skąd
    Jelenia Góra
    Cytat Zamieszczone przez szajboos
    licznik pewnie ze 100 albo i więcej kkm
    ja mam 96 i mam 200k km i jest to ori przebieg..

    ale fakt ten przedieg i taki stan tapicerki sugeruje że coś nie halo.

    Cytat Zamieszczone przez Jey
    ceną wyraźnie sugeruje, że coś musiało grubo wyjeb** w kosmos w silniku
    albo skrzynia padnięta.. wiadomo że getribenprogram może wywalić od razu, albo za tydzień, lub dwa..

    i może być mocno pognieciona pod tą ładną blaszką.

    ja sie przyjrzeć fotkom.. nie ma klapki na hol z przodu.. moze odpadło.. a może ktośja z jakiegoś powodu ciągał ??
    dwa słuszne wybory w życiu to R6 i V12


    BLOG MOJE AUTO
    MOJE AUTO komentarze- te pozytywne jak i negatywne mile widziane.

  4. #14
    No nie uwierzę żeby sama odpadła. Jeszcze o takim przypadku nie słyszałem. Musieli ją wciągać na lawetę :]
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    108
    BMW
    BMW E39 540iA
    Skąd
    Warszawa
    NIe jestem znawcą BMW. Ale juz sam stan wewnątrz odstraszyłby mnie od oglądania. Wygląda tak jakby wczoraj wysiadła z niego świnia. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby pasy bezpieczeństwa były tak uwalone ... :?

    Taki stan kojarzy mi się tylko, z kupowaniem samochodu od Turków w Niemczech.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Masaży to ona nie ma na bank, wystarcz spojrzeć na przyciski pod klimą, w ogóle nic tam nie ma cyba tylko podgrzewaie foteli i może lewarek zasłania dsc,na zderzakach widać czujniki PDC ale nie widać przycisku, no chyba że jestem ślepy albo taka lipna fotka.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    A moim zdaniem warto pooglądać.To że uwalona..no cóż różnie ludzie dbają o auta,ale w jeden dzień da się to ogarnąć do takiego stopnia że właściciel by jej nie poznał,Pasy brudne? Widać używał częściej niż normalnie się używa czyli raz na pół roku,świniom nie dają prawa jazdy i jak technicznie nie ma większych problemów to inwestujesz 150zł w odszczurzanie środka i za dwa dni latasz pachnącym i czyściutkim autem.Tyle z mojej strony.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    108
    BMW
    BMW E39 540iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    To że uwalona..no cóż różnie ludzie dbają o auta
    Byle to dbanie nie przenosiło się również na dbanie o stan techniczny pojazdu.
    Jeżeli właściciel tak samo dbał o terminowe wymiany oleju, filtrów i innych podstawowych rzeczy, których się nie sprawdzi podczas oględzin, to samochód moze okazać się studnią bez dna.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Masz rację ale to wszystko to tylko domysły,jeżeli dbał,a może nie dbał,chyba że dbał trochę,czy mu wodę odcięli...Nie poliżesz to nie posmakujesz,a i tak do środka silnika nie zajrzysz...Może być tak że kupisz igłę,super zadbaną itd a po tygodniu się coś spierdzi i niestety nie masz na to wpływu,nie ma na to reguły...
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    108
    BMW
    BMW E39 540iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    nie masz na to wpływu,nie ma na to reguły...
    Zgadzam się w 100%, ale ryzyko można minimalizować ;)
    Poza tym w naszym kraju, okazje to z reguły jeżdżące bomby. Tak naprawdę to moja opinia i nie ruszyłbym się po niego. Każdy z 6 samochodów bardzo długo szukałem i dopiero jak trafiłem na coś co mi na zdjęciach (że się tak wyrażę) urwało tyłek, to wychodziłem z domu. Tym bardziej, jak samochód stoi na drugim końcu Polski.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •