Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Lampka AIRBAG mruga

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    E39 540i Touring
    Skąd
    Łódź

    Lampka AIRBAG mruga

    Wczoraj wymieniałem bezpieczniki i poruszałem wszystkimi przekaźnikami i po odpaleniu auta zaczęła mi mrugać lampka od AIRBAG- ów, po chwili jazdy zapala się na stałe. Czy ratuje mnie tylko teraz podłączenie do kompa i skasowanie błędu ??

  2. #2
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków

    Re: Lampka AIRBAG mruga

    Cytat Zamieszczone przez qba740
    Wczoraj wymieniałem bezpieczniki i poruszałem wszystkimi przekaźnikami i po odpaleniu auta zaczęła mi mrugać lampka od AIRBAG- ów, po chwili jazdy zapala się na stałe. Czy ratuje mnie tylko teraz podłączenie do kompa i skasowanie błędu ??
    W przypadku modułu AIRBAG błędy można kasować tylko przez podpięcie pod kompa.

    Jeśli błąd jest ciągły (tzn występuje cały czas) skasowanie go nic nie da, trzeba usunąć przyczynę występowania takiego błędu.
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #3
    Tak jak Wiktor pisze

    E32 jeśli wystapił jakikolwiek błąd to kontrolka będzie mrugać przez 6 minut i później zapali się na stałe.

    Jedynie komp :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Kasacja błędu na kompie powinna wystarczyć.

    Błąd się zapalił, bo komputer zdiagnozował przerwanie obwodu.

    Jak Wiktor pamiętasz, mi kiedyś kasowałeś błąd, który w tłumaczeniu na polski brzmiał mniej więcej: "błąd lampki poduszek" -też po chwilowym rozpięciu obwodu.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    E39 540i Touring
    Skąd
    Łódź
    Dzięki serdeczne !!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Witam jako ze od dluzszego czasu probuje uporac sie z klasonem to dzisiaj z czystego lenistwa niepodpialem poduchy i wlaczylem zaplon noi wiadomo co jest kontrolka airbag sie pali, nie da rady samemu jakos wykasowac bledu ? Tylko komp zalatwia sprawe ?
    Do mechanika dopiero w srode moge jechac bo dopiero wtedy bedzie czynne a do tego czasu musze jezdzic i ta kontrolka strasznie bedzie mnie wkurzala bo nie lubie jak cos mi sie pali na zegarach niepotrzebnie.
    Ostatnio edytowane przez tom_0808 ; 29-04-2011 o 21:22

  7. #7
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    tom,
    moglbym Ci pomoc w pozbyciu sie swiecacego air baga, ale z sochaczewa masz deko do mnie wiec nie wiem czy nie warto poczekac do srody, ja mialem podobnie z poduszka, poszedl skok napiecia i zaczela mrygac, kupilem fejs i teraz niestraszne mi takie historie :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •