Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: "ASO" albo AS 0

  1. #11
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Kiedys do E39 kupowałem osłone pod silnik, plus kawałek nadkola plus jakieś blaszki montarzowe, cała zabawa kosztowała hmm coś ok 300zł - masakra jak za kawałki blach i kawał plastiku no ale zamienniki jakoś nie pasowały.. za to za przykręcenie tej osłony zaśpiewali w Bavari 500zł !!! - rozwaliło mnie to cąłkowicie z nóg... ze wzgledu na brak kanału Krystian założył mi to za miły uśmiech w 3 minuty...
    Widzę że nie tylko mnie Bawaria w Katowicach zraziła do siebie ale to ich problem hehehe nikomu nie polecę tego serwisu. ;)

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    marza 100% to chyba smiech, w firmie u mnie marza jest na poziomie okolo 40% a niekiedy 70% i tak jest to 2 razy tansze niz w ASO, wiec pomyslcie ile tam jest!!!!
    Kolega Neuf z ktorym pracuje mowi ze w ASO bmw w bialystoku u breczki zatrudnią doradzce servisowego, wiecie ile placi??? 900zl netto a teraz pomyslcie jacy takm ludzie pracuje i z jaka wiedzą, Jak bralem ojca auto na przeglad przed zakupem umowilem sie na 250zl przyjezdzam a tu mowia ze 320zl ja ze kurcze cos nie tak, a ona cena sie zmielia i do kierownika ze cos tam cos tam i przejzeli auto za 250zl aha i jaki to byl przeglad, auto podniesli, chlopak poswiecil, kluczyk wsadzili w kompa odczytali przebieg podobno i tyle, cos wydrukowala z wyposazenia i nawet niewiedziala co jak spytalem sie co to servotronik, pozniej jak robila kawe to zepsula serwis do kawy!!!! wyjechalem i odrazu zadzwonilem ile kosztuje taki przeglad, uslyszalem 250zl!!! a mialo byc 320???? bo podobno cena sie zmienila

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    to agnieszka taka zdolna mi ostatnio zrobiła kawe to kwiatki podlałem ... tam robi za maskotke bo ona nawet na węch poznaje ruskie paliwo :) koszta wszystkiego u nich są kosmiczne a ludzie się tam boją pracować bo mają odpowiedzialność majątkową ... więc jak chłopek ma 1500 na ręke i w cos mu uderzy srubokręt przypadkiem to pół roku pracuje za darmo :)

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ale mamy dobrze co ;D silnik zacierasz w pandzie i nic nieplacisz :hah: :hah: :hah:

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    porownajcie sobie ceny u breczki w Białymstoku i ceny u fusa w warszawie (komedia) niby ten sam serwis bmw a koszty niektórych czesci to jest nawet kilkaset zlotowek.
    P.P.K.K

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •