Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [mechanika] problem z obrotami

  1. #11
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    dzis sprawdzalem przeplywomierz wyciagnalem go i jest z nim wszystko ok, filt powietrza czysty wszystko ok. wieczorem jestem umowiony na analize komputera zobaczymy czy to cos da, przy okazji sprawdza mi silniczek krokowy i ta odme.

    Ja to oceniles ze z przeplywomierzem jest wszystko ok ? Odlacz wtyczke i sprobuj sie przejechac bez.

    Falujace obroty to temat rzeka - odczekaj najpierw analize na kompie, jezeli to nic nie wykarze
    - to wtedy mozna kombinowac.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    no wiec bylem na kompie, wykazal dwa bledy nr 170 i 172 ktore jak mi koles powiedzial moga miec kilka podstaw tj nieszczelnosc ukladu powietrza,jakies problemu z sondami albo z 1 sonda lambda(grzalka), albo z dawka paliwa itd ogolnie to koles nie potrafil podac konkretnej przyczyny. dodatkowo cos jest chyba jeszcze nie tak bo temperatura powietrza dolotowego wskazywala na minus 40 stopni. reasumujac zaplacilem za kompa bledy skasowane a obroty dalej dziwnie sie zachowuja. czy ten problem z czujnikiem powietrza jest wazny czy nie bardzo?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 740iA 1999 r.
    Skąd
    Warszawa
    Pozwolicie koledzy, że podepnę się pod temat.
    Jakie powinny być wolne obroty rozgrzanego silnika, dodam, że jeszcze pozostał mi prawdopodobnie do wymiany przepływomierz (błąd na komputerze):
    takie

    czy takie


    Z góry dzięki za odpowiedzi
    Pozdrawiam Jaro

    ex 540i 6b
    ex e39 525i
    ex e38 735iA
    ex e39 540iA

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    zarówno w e39 jak które posiadałem jak i e38 które posiadam z motorem odbywa m62b44 z skrzynia manualna na luzie na rozgrzanym silniku miałem 600 obrotów czyli tak jak na zdjęciu 2

    możliwe że automat ma wyższe wolne obroty ale nie wiem bo miałem automatu ale niech ktoś mnie poprawi


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska
    Mam ten sam problem , czasem obroty mam takie jak na 1 zdjęciu ... nie wiem co jest grane .


    PS. Jest już temat poniżej jeśli chodzi o obroty .


    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •