Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: BMW walczy o tytuł Best Bloggers' Car 2009

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    3

    BMW walczy o tytuł Best Bloggers' Car 2009

    Już po raz trzeci organizuję u siebie na blogu ten plebiscyt - wraz z kilkoma tysiącami czytelników wybieram auto roku, hucznie zwane "Najlepszym autem blogosfery".

    Przez ostatnie 2 tygodnie trwały eliminacje i ze 102 aut na placu boju pozostały 34.
    A wśród nich są 3 wozy BMW!

    BMW serii 6 walczy z Volvo XC60 (pojedynek #37) od soboty do poniedziałku 8/02 włącznie.
    BMW X5 walczy z Mercedesem klasy E (pojedynek #44) od poniedziałku do środy 10/02 włącznie.
    BMW serii 3 walczy z Mazdą 3 (pojedynek #50) od wtorku do czwartku 11/02 włącznie.

    Jeśli przejdą dalej - znajdziecie je w harmonogramie półfinałowym (rozlosowane pojedynki), który przygotuję w okolicach piątku 12/02.

    Tutaj link do mojego bloga i głosowań: Blogomotive.pl
    Tutaj link do harmonogramu wszystkich pojedynków (aktywne są te na żółto): BBC09

    Pzdrwm,
    Rafał

    PS. Nie jestem spamerem - leniwie prowadzę sobie bloga dla własnej przyjemności. Pozwoliłem sobie na ten wpis, gdyż chcę wyrównać szanse wszystkich aut biorących udział w plebiscycie BBC09, a wiem (po prawie 3-letniej praktyce), że nie ma mowy o równych szansach, gdy aktywizują się fankluby tylko niektórych marek. Stąd prośba - nie dajcie się innym.

  2. #2
    A ja Ciebie kolego, zapraszam do Działu Przedstaw się!!! ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    3
    Racja, racja. W nocy savoir-vivre odłożyłem na bok. Przepraszam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •