Na razie moja e36 jest doinwestowana na tyle, ze pojezdze z 2 latka i sprzedam...chyba, ze cos sie znajdzie z dodatkowych funduszy :D
Co prawda e32 to klasyk, nie mniej jednak niestety ciezko znalezc w dobrym stanie...
7er na pewno bedzie...pytanie tylko kiedy.. ;) :)