Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Tuleje na tył (Wahacz Poprzeczny ten w kształt litery H)

  1. #11
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Jak są ładne a moje będą wytrzaskane to napisze do Ciebie ;)
    Wiem, że tył mi lekko pływa więc na bank tuleje wahliwe poleciały ale czy tylko one... dowiem się już niedługo :(
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar tadeo750i
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    27
    BMW
    EX E38 750i :(
    Skąd
    Białystok
    Udało mi się właśnie na dniach wymienić wahacze na kilka innych grobnych gadgetów u człowieka u którego je kupowałem (FH-COBRA z allegro) a efekt pływania tyłu uspokił się po wymianie tulej pływających i wahaczy wygiętych. Tuleje w wahaczach H jednak nie dają mi spokoju bo chyba przez to koła troszke leżą za bardzo...?!!!

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez tadeo750i
    Tuleje w wahaczach H jednak nie dają mi spokoju bo chyba przez to koła troszke leżą za bardzo...?!!!
    Wykonywałeś geometrię po wymianie elementów (szczególnie wahaczy)?

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Też potwierdzam nasze auta są chorymi autami i nawet po wymianie zmęczonego wahacza należy jechać na ustawienie geometrii przy czym jedyne skuteczne to komputerowe ustawianie geometrii.
    Dla tego większość z nas wymienia na raz jak najwięcej i na możliwie najlepszych producentów. Wiadomo wszystko zależy od monety...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Też potwierdzam nasze auta są chorymi autami i nawet po wymianie zmęczonego wahacza należy jechać na ustawienie geometrii przy czym jedyne skuteczne to komputerowe ustawianie geometrii.
    Dla tego większość z nas wymienia na raz jak najwięcej i na możliwie najlepszych producentów. Wiadomo wszystko zależy od monety...
    W Dacii Logan jak zmieniasz wahacz albo końcówkę kierowniczą to też jedzie się sprawdzać przynajmniej kąty ...

    E38 jest konstrukcyjnie bardziej rozwiniętym autem dlatego samych regulacji na tylnej osi jest więcej niż w całej Dacii ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •