Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: [ zawieszenie] łaczniki stablizatora tyl??

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA

    [ zawieszenie] łaczniki stablizatora tyl??

    http://www.allegro.pl/item902263552_..._tyl_febi.html

    Czy mi sie wydaje czy u mnie w aucie nie ma tych krotkich lacznikow? Albo sa tak male ze po prostu je przeoczylem?? Tak na serio nie widzialem tego w moim tylnim zawieszeniu. ;)[/list]
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    176
    BMW
    e38 750I Alpina mod
    Skąd
    Jelenia Góra
    zdaje Ci się, albo ktoś stablizatr u Ciebie odkręcił kiedyś ciemną nocą ja nie patrzyłeś. ... ale po co taki post ?? nie rozumiem jego logiki

    jak chcesz sprawdzić to trzeba pod auto zajrzeć, a nie nas się pytać co Ty masz pod autem. 8/
    dwa słuszne wybory w życiu to R6 i V12


    BLOG MOJE AUTO
    MOJE AUTO komentarze- te pozytywne jak i negatywne mile widziane.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez dzikigrzyb
    zdaje Ci się, albo ktoś stablizatr u Ciebie odkręcił kiedyś ciemną nocą ja nie patrzyłeś. ... ale po co taki post ?? nie rozumiem jego logiki

    jak chcesz sprawdzić to trzeba pod auto zajrzeć, a nie nas się pytać co Ty masz pod autem. 8/
    ?????????????????????????????????????? Ale nie ważne.

    Są tylko takie, ale one są pod kątem 90 stopni względem siebie (cześć nr 5)
    http://bmwfans.info/parts/catalog/E3...abilizer_rear/

    Coś na allegro kolo chyba ściemnia :706:
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez dzikigrzyb
    zdaje Ci się, albo ktoś stablizatr u Ciebie odkręcił kiedyś ciemną nocą ja nie patrzyłeś. ... ale po co taki post ?? nie rozumiem jego logiki

    jak chcesz sprawdzić to trzeba pod auto zajrzeć, a nie nas się pytać co Ty masz pod autem. 8/
    Teraz nie mam jak zajrzec pod auto bo jestem na wyjezdzie i tak mi przyszlo do glowy jak przegladalem czesci ze nie widzialem tego u mnie z tylu.

    Przejzalem wszystkie i na fotkach wygladaja inaczej niz w katalogu bmwfans, nie sa ustawione 90stopni.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #5
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    Cytat Zamieszczone przez dzikigrzyb
    zdaje Ci się, albo ktoś stablizatr u Ciebie odkręcił kiedyś ciemną nocą ja nie patrzyłeś. ... ale po co taki post ?? nie rozumiem jego logiki

    jak chcesz sprawdzić to trzeba pod auto zajrzeć, a nie nas się pytać co Ty masz pod autem. 8/
    Bitek-bitek nie napisał że odkręcał stabilizator, więc miał prawo nie widziec tego elementu.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez tomassi99
    Cytat Zamieszczone przez dzikigrzyb
    zdaje Ci się, albo ktoś stablizatr u Ciebie odkręcił kiedyś ciemną nocą ja nie patrzyłeś. ... ale po co taki post ?? nie rozumiem jego logiki

    jak chcesz sprawdzić to trzeba pod auto zajrzeć, a nie nas się pytać co Ty masz pod autem. 8/
    Bitek-bitek nie napisał że odkręcał stabilizator, więc miał prawo nie widziec tego elementu.
    Hehe tak odkrecilem i zapomnialem przykrecic hyhy. Po prostu nie pamietam zebym go widzial a juz dosc dawno pod autem nie siedzialem, druga rzecz jak zauwazyl kolega wyzej te stabilizatorki sa inne niz te w katalogu .
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    176
    BMW
    e38 750I Alpina mod
    Skąd
    Jelenia Góra
    panowie.. ale cytuję..

    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    wydaje czy u mnie w aucie nie ma tych krotkich lacznikow
    więc odpisałem to co odpisałem.

    chodziło o to że są takie małe. a czy one proste, czy 90' moga być i 180' jak w e39 nie musze tego pamiętać..

    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Teraz nie mam jak zajrzec pod auto....
    o i teraz rozumiem dlaczego pytasz.
    dwa słuszne wybory w życiu to R6 i V12


    BLOG MOJE AUTO
    MOJE AUTO komentarze- te pozytywne jak i negatywne mile widziane.

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    I tutaj zaskoczenie ... Nie we wszystkich E38 ten stabilizator z tyłu jest ...

    Jak sprzedawałem części to gadając z mechanikami wielu mówiło ,że z tyłu w danym aucie tego nie ma - Zaciekawiło mnie to bo u mnie także nie ma stabilizatora :)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    I tutaj zaskoczenie ... Nie we wszystkich E38 ten stabilizator z tyłu jest ...

    Jak sprzedawałem części to gadając z mechanikami wielu mówiło ,że z tyłu w danym aucie tego nie ma - Zaciekawiło mnie to bo u mnie także nie ma stabilizatora :)
    No wlasnie Neuf dlatego sie dziwie bo przeciez widzialbym to u siebie a raczej w oko mi to nie wpadlo. W katalogu bmw fans jest ze jest on w autach na europe wschodia albo jako pakiet do aut ktore maja jezdzic po zlych drogach .
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomar
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    159
    BMW
    E38 m62b44 , E39 m62b44
    Skąd
    Warszawa
    Zgadza sie. Stabilizator w E38 wystepował zawsze tylko w 750i. W pozostałych modelach nie ma zasady, jednak przewaznie nie ma go w cale. Ja w swojej 740i musiałem dokupic i nie tylko sam drazek i łaczniki - musiałem zmienic cała tylna belke na tą od 750i poniewaz tylko ona miała zawsze uchwyty pod stabilizator oraz dolne wahacze poniewaz one tez nie miały uchwytow do łacznikow. Generalnie dla mnie to jakas totalna porazka BMW aby w samochodzie o takiej masie nie bylo w serii stabilizatora. Dodam ze w opcji byly dwie grubosci. Oczywiscie zakupiłem ten grubszy. Komfort pozostał bez zmian, natomiast pewnosc prowadzenia jest duzo lepsza i prawie zniknęło nieprzyjemne bujanie sie nadwozia na boki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •