Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Wibracje podczas hamowania?

  1. #31
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Oddaj tarcze do reklamacji, bo to one są przyczyną i weź jakiejś innej firmy (renomowanej), bo w sklepie cała partia może być do d**y. Wielokrotnie słyszałem o przypadkach, kiedy nowe tarcze miały po jakimś czasie bicie, potem były przetaczane ale problem powracał.

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn
    ja tez podejrzewam ze to caly czas wina tarcz,chce jeszcze raz oddac do goscia co toczyl w celu sprawdzenia czy sa krzywe,bo jesli tak to wymieniam na nowki i mam nadzieje bedzie spokoj,a tarcz niestety nie mam jak oddac,poniewaz to poprzedni wlasciciel wymienial,zostaly moze wykonane ze slabego materialu,zastanawiam sie jeszcze czy tego bicia nie powoduje tloczek,ten ktory byl pordzewialy i zapieczony,ale wydaje mi sie ze wtedy sciagaloby mi na ktoras strone a nie sciga,pozdrawiam

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    E39 540i Touring
    Skąd
    Łódź
    Ja miałem u siebie to samo i to była wina drążka środkowego , najbardziej rzucało kierownica w okolicach 80/90 km/h oraz podczas hamowania.

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Miałem to samo na NOWYCH tarczach (chyba to był lucas) - wibracje podczas hamowania, powiększające się z czasem...


    Tarcze mogą się krzywić po rozgrzaniu, więc sprawdzając bicie na zimnych może się okazać, że prawie nie występuje.

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn
    bicie wystepuje tylko przy rozgrzanym silniku,na zimnym chyba nie juz sam nie wiem,dzis sprawdze jeszcze ale raczej jak tarcze sa rozgrzane,wiec jesli tylko przy nagrzanym silniku tak by sie dzialo to raczej ten drazek mozna wykluczyc?jednak na zimnym silniku tez jest bicie,mniejsze ale jest

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •