Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Wibracje podczas hamowania?

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    44
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    BMW to naprawde dziwne samochody, hehe. Takie same objawy a moze byc 1000 różnych powodów. Np. ja jadąc któregoś pieknego dnia podczas jazdy w naszą ukochaną zime jak rozpędziłem się do ponad 60km/h to mało mi kierownica nie odleciała, no to szybciutko na podnosnik, siódemeczke w góre, łom w ręke i sprawdzam luzy- zero. Okazało się że trzeba było śnieg zwalić spomiędzy nadkola a opony :P

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    120
    Cytat Zamieszczone przez toki
    Okazało się że trzeba było śnieg zwalić spomiędzy nadkola a opony :P
    Ale juz bicia nie było po tej operacji.
    Bmw wg.mnie to nie dziwne auta, tylko z duszą, ten samochód trzeba zrozumieć, trzeba go poznać zeby pokochać albo znienawidzić.
    Moja przygoda z bmw jest krótka jak narazie, ale narazie sie zakochałem :)
    charakterne samochody ....
    Pozdrawiam
    Lada Niva do zabaw w terenie...

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    ...no i byłem byłem na kontroli zawieszenia i diagnoza nie jest pocieszająca: przednie wachacze. Znalazłem coś takiego
    http://www.allegro.pl/item904655496_...7_e32_alu.html
    Po cenie szału się nie spodziewam, ale patrząc na nasze drogi to szkoda mi wydawać kasę na lepsze wachacze, bo jak trafię na porządną wyrwę to i tak się wszystko pokrzywi :(

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Nie kupuj tego - kiedyś kupiłem jednego na próbę i wytrzymał 12tyś km.


    A np przedni dolny trw mam już 50tyś km - więc policz sam czy się opłaca...


    Wszystkie 4szt masz do wymiany ? Bo coś mi się nie wydaje ...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    do wymiany mam 2 dolne, jak masz jakąś alternatywę to podsuń pomysł. Wiedziałem że te tanie wachacze długo nie wytrzymają ale liczyłem że 20 tys to spokojnie robią?!?!?

  6. #26
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    ale same dolne też da sie kupic

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    44
    BMW
    e32
    Skąd
    lichfield
    Cytat Zamieszczone przez Przemik
    Znalazłem coś takiego
    http://www.allegro.pl/ite..._7_e32_alu.html
    Po cenie szału się nie spodziewam, ale patrząc na nasze drogi to szkoda mi wydawać kasę na lepsze wachacze, bo jak trafię na porządną wyrwę to i tak się wszystko pokrzywi
    Ja dokładnie na tym zestawie zrobiłem juz ponad 20 tys mil, z tym że po angielskich drogach. 2 tyg temu miałem przegląd i są jak nowe...
    Shadowline 740i w manualu :]

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    23
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zielona Góra
    ja to samo, pojechałem na stacje diagnostyczną na trzepaki i miałem wywalone górne wahacze i łącznik stabilizatora a kierownicą wali Ci dlatego,bo jest taka podpora drążka kierowniczego po stronie pasażera. podtrzymuje ona główny drążek. kierownicą będzie trzepało przy hamowaniu, też myślałem,że to przegrzane tarcze albo krzywe felgi,ale to jednak ta podpora. na trzepakach na stacji diagnostycznej wszysko wyjdzie jak sie przyjrzysz. pzdr

    ----------


    to na bank wahacze górne lub te główne tuleje. miałem identyczną sytuację u siebie.pzdr
    ..bo prowadzenie auta jest jak język chiński-jednego i drugiego uczysz się całe życie..

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    No właśnie chciałem wymienić cały zestaw, bo wymieniam do tego końcówki drążków kierowniczych i oczywiście potem zbieżność robię,. Mechanik za całą robotę 200zł sobie policzył i nie chciałbym za 2 mies. powtarzać tej operacji.

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn
    Witam,mam znow problem z hamulcami,nie wiem teraz co to moze byc,pisalem wyzej jaki mialem problem,wszystko bylo ok ale od jakiegos czasu znow pojawia sie bicie na kierownicy,mialem przetaczane tarcze,wydaje mi sie ze przyczyna moga byc tarcze tzn.ze sa ze slabego materialu,nic nie sciaga tak jak bylo wczesniej,ale czuje tak jak kola w momencie hamowania mialy zaraz odpasc,przenosi sie na cala bude,nie wiem czy zaczac znow od tarcz tym razem juz kupic nowe,czy moze dalej jest problem z tloczkiem w zacisku i to on powoduje ze cos sie nierownomiernie wyciera,pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •