Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: dziwna prac asilnika , drgania!!!!

  1. #11
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez bobas
    a moje pytanie bylo skierowane do was Ekspertow , znawcow BMW , bo widze , ze czesto padaj odpowiedz typu "jedz pod kompa" a mysle ,ze nie o to tu chodzi prawda
    Chodzi własnie o to ze jezeli pod kompem Tobie nic nie wykaze to wtedy trzeba szukac dalej, a przed kompem to co mamy wróżyć z kart??
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    barwo bitek :hihi: Vanosy mi stukają, to było oczywiste w M62B35.

    inna sprawa to że mi nie idzie o żadne stukanie tylko o rozsynchronizowanie stron względem siebie, nie wiem gdzie tam stukanie usłyszałeś. Może z pompki odpowietrzania baku?

    bobas, tutaj nie ma raczej ekspertów ani znawców, jeżeli ktoś jest ekspertem to nie oddaje za free wiedzy tu na forum :(

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    barwo bitek :hihi: Vanosy mi stukają, to było oczywiste w M62B35.

    inna sprawa to że mi nie idzie o żadne stukanie tylko o rozsynchronizowanie stron względem siebie, nie wiem gdzie tam stukanie usłyszałeś. Może z pompki odpowietrzania baku?

    bobas, tutaj nie ma raczej ekspertów ani znawców, jeżeli ktoś jest ekspertem to nie oddaje za free wiedzy tu na forum :(

    Napisalem Ci na priv czy sprawdzales to ta kompie?
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Jak można sprawdzić czujnik spalania stukowego na kompie? Błędu nie zgłasza więc chyba tylko podmianka wchodzi w grę a jego demontaż jest dość kłopotliwy z tego co wiem.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    Witam Panowie , u mnie z drganiami silnika wszytsko juz wporzadku pojawilo sie to tylko raz , bylem u mechanika i stwierdzil , ze gdzies musialo delikatnie zamoczyc cewki , swiece dobre ale wymienie na 4 elektrodowe, takze jak narazie wszystko ok i jeszcze raz dzieki za pomoc.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    Bylem dzisjaj pierwszy raz na komputerze i co sie okazalo do wymiany jest sonda lambda przed katalizatorem i moje pytanie jest takie ,prosilbym kogos zeby mi powiedzial jaka sonde kupic (napewno nie kupie orginalu wiem najlepsza ale cena za wysoka)i czy jest roznica w tych sondach jakie sa u mnie 94r.740 m60 bo sa dwie z tego co mi powiedziano i czy moze wymienic odrazu dwie sztuki , ale jedna jest tylko padnieta.

  7. #17
    Kolego, sonda nie musi byc orginalna,tz.tego samego producenta np.bosh,może być ngk ,ważne jest aby miała te same oznaczenia,to powinno być dobrze,jeśli pokusisz się o jakieś sondy uniwersalne to będzie kicha totalna,założysz a samochód będzie jęczał i w konsekwencji kupisz prawie orginał ;)

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    Czyli numer orginalnej musi zgadzac sie z numerem np.ngk?

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Numery są chyba inne, ale w katalogach są oznaczane jako zamiennik danego nr. oryginału. Najprościej pojedź do intercars i powiedz jaki masz samochód dobiorą Ci wszystkie możliwe opcje.

    Kolega miał kiedyś 740 przed liftem i twierdzi że kupil MagnetiMarelli (niby nienajwyższa półka) a okazały się najlepsze ze wszystkich dotychczasowych. Co do zakupu jednej, to ja bym tak nie ryzykował. Uważam że takie rzeczy wymienia się parami gdyż każda sonda odpowiada za stronę silnika, a jeżeli jedna będzie nowa a druga stara odczyty mogą się różnić i będziesz miał rozjazd. Wiadomo, sonda nie zużywa się w jeden dzień tylko jest to proces ciągły dlatego kup od razu komplet.

    Nasi koledzy z forum na pewno mają jakieś zniżki w IC więc nie powinno być tragedii ;)

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    wileki dzieki ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •