Co o tym myślicie ? Czy jeżeli wymienię tylko monitor wszystko będzie działać? Słyszałem że wiązki zostają te same. No i druga sprawa mam mkII (autko koniec 98 już po lifcie) proszę o pomoc w upgreadzie softu i jakichś map na Polskę (nam starą oryginalną mapę niemiec i soft też z tego okresu - jeżeli ktoś jest w stanie jakoś pomóc proszę o info na pw - jasna sprawa że nie oczekuję żadnej akcji charytatywnej w tym temacie). Mam też jeszcze jeden plan założenia kamerki cofania (takiej z allegro bo oryginału nie mogę spotkać, a zamówienie nowej to spory wydatek... można by tu zrobić dokumentację foto z tego bo nigdzie się tego nie doszukałem jeszcze) ale potrzebuje kilku informacji na temat podłączenia (podobno jest możliwość do modułu video bezpośrednio bo jest tam przygotowane miejsce) gdzie tego szukać i jakie parametry musi spełniać kamerka (chodzi o system PAL czy NTSC i częstotliwość). Trochę tego jest jak na jeden raz ale może jakoś przejdzie ;) pozdrawiam i z góry dziękuję za cierpliwość....