Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 728 e38 wołczyn

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole

    728 e38 wołczyn

    Będę bardzo wdzięczny jakbyście spojrzeli na tą e38. Z tego co zauważyłem(po komentarzach) że właściciel wcześniej kupował na allegro białe kierunki i nowe lampy tylnie. No i ma niby samopoziomujące lampy czy to nie było tylko przy ksenonach?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Jurij
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    257
    BMW
    Ex. e32 740iL 92, jest e32 735iL 89
    Skąd
    Olsztyn, Geldermalsen NL
    No chyba lewe tylne koło trochę za bardzo leży. Ciekawe czy nie była uderzona za mocno.

    Oczywiście może to być wina jakiś tulei.

  3. #3
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    samopoziomowania reflektorów nie ma na pewno bo nie ma xenonów , to tylne koło rzeczywiście jakieś dziwne , a po za tym to strzaszny golas ........

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Czy możliwe jest, że miała kiedyś ksenony i przez to samopoziomowanie dostała strzała od przodu i właściciel zamiast wymienić lampy na ksenony wymienił na zwykłe tak samo zderzak bez spryskiwaczy?

    Co do tego że golas to jest nią zainteresowany mój kolega i dla niego się liczy manual, gaz i to że silniki 2,8.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez x-factor
    Czy możliwe jest, że miała kiedyś ksenony i przez to samopoziomowanie dostała strzała od przodu i właściciel zamiast wymienić lampy na ksenony wymienił na zwykłe
    Wszystko jest możliwe,poprostu zmniejszył sobie koszty;cena zwyłego reflektora a ksenonu jest duża, no i spriski itd... ;)

  6. #6
    Co do leżącej jednej strony, to ja tak miałem jak mi uszczelnienie amora puściło.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    A jeszcze jedna rzeczy czy ta chromowana listwa na klapie bagażnika nie była montowana po lifcie ?

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    30
    BMW
    e34
    Skąd
    morąg/olsztyn
    tak, byla ona montowana po lifcie

  9. #9
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez x-factor
    Czy możliwe jest, że miała kiedyś ksenony i przez to samopoziomowanie dostała strzała od przodu i właściciel zamiast wymienić lampy na ksenony wymienił na zwykłe tak samo zderzak bez spryskiwaczy?

    Co do tego że golas to jest nią zainteresowany mój kolega i dla niego się liczy manual, gaz i to że silniki 2,8.

    Mając na myśli golas nie chodziło mi tylko o skrzynie biegów , a co do xenonów to sprawdz czy na drewienku obok kiery po lewej stronie jest pokrętło do regulacji reflektorów jeżeli go nie ma to były xenony jak jest to nie było ....

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Jeszcze mój kolega jest zainteresowany tą e38 więc jakbyście mogli rzucić okiem to będę wdzięczny.

    Jak dla mnie dziwna konfiguracja brak telefonu zwykła klima a tylnia kanapa elektryczna do tego ta wypaśna kierownica(pewnie dokładane).

    Wydaje mi się ze jest widoczna rdza na progu na zdjęciu gdzie jest kanapa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •