Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: Pytanie o zaspy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka

    Pytanie o zaspy

    Panowie czy wasze 7 tez staje w glebszym sniegu i ciezko wyciagnac ja z niego? :D Bo moja to jak wpadnie w zaspe to bieda :]
    728i

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    hahahaha
    moje poprzednie e38 było obnizone i miałem problemy spore z wyjazdem z tego tpu pułapek - ale był manual dało sie pobawić i bokiem polatać
    obecne e66 ma sporo wyższe zawiecho i elektronike która pomaga - a wogóle to staram się unikac zasp ;D
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Ja ma taki odcinek do przejazdu ze zaspy sa spore (zaspy spore) i dopuki jade jest ok, ale jak stane to bieda :D. Macie jakies sposoby na ASC lepiej wyjezdzac czy na wyl. ??
    728i

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    A mama powtarzała żeby Audi A8 kupić... ;D

    Nie no - poważnie to ostatnio wyjeżdżałem z (małej) zaspy odkopując śnieg kaflem znalezionym w bagażniku (robię akurat remont w domu). ;D
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    A co do A8 to rozwazale ale nie BMW 7 :D troche nie za bogate opony z tylu mam moze i dlatego?? Ale ciezko jej cos idzie po tych zasniezonych drogach. Dzis ciagnikiem mnie wyciagali bo jak stanelem to amen :D
    728i

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Gdybyś ważył 2 tony i wwalił się w coś takiego to nie miał byś problemów z wywleczeniem się z tego białego badziewia ??

    Mam 4 letnie opony i jak widzę zaspę na drodze to wiem ,że albo ona albo ja ... tylko po cichu modlę się o dokładkę zderzaka i do przodu ...

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź
    Neuf to tak samo jak ja :D ale na szczęście z każdej bitwy jak narazie wyszedłem wygrany :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Zgadza sie Panowie 2 tony robi swoje chyba trzeba w lancuchy zainwestowac :D
    728i

  9. #9
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    Cytat Zamieszczone przez Derreg
    Zgadza sie Panowie 2 tony robi swoje chyba trzeba w lancuchy zainwestowac :D
    W łopatę taniej wyjdzie a jak masz rękaw na narty to i do kufra wejdzie.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    Nic dziwnego, tylny napęd, szerokie opony i po jeździe :)
    Jako że auto użytkuję ostatnio właściwie tylko w mieście to problem mam zawsze rano przy wyjeździe z parkingu i na osiedlowych uliczkach a potem przy parkowaniu u celu. Jakaś nierówność (krawężnik, koleina itp) pod dowolnym z kół i koniec. Trzeba wypychać bo inaczej mieli w miejscu. W bagażniku wożę łańcuchy i łopatę i jakoś sobie radzę. Muszę jeszcze spróbować patentu z dociążeniem bagażnika na zimę (zatankować do pełna? :P) oraz z wożeniem piasku/żwiru do podsypywania pod koła. Zamówiłem dzisiaj na tył węższe opony (205 - teraz mam 225) z typowo śnieżnym bieżnikiem (jodełka, brak rowków obwodowych) i zobaczymy czy to coś pomoże.

    P.S. Na jednej z osiedlowych uliczek mam lodowe koleiny. Próba wyjechania z nich na bok (przy wymijaniu się z autem z naprzeciwka) kończy się tym, że przód wyjeżdża, tył zostaje i auto zaczyna jechać bokiem :D Większość przednionapędówek wymija mnie bez większego problemu :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •