Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [mechanika] po naladowaniu aku,resecie DME dziwne zachowanie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89

    [mechanika] po naladowaniu aku,resecie DME dziwne zachowanie

    witam ponownie!teraz to juz nie wiem co sie stalo i jak to sie stalo?!naladowalem aku dosc dobrze bo mi sie pojawily wszystkie piksele na wyswietlaczu zegarow,przemylem rownież przeplywomierz no i zrobilem reset kompa. jade rano do pracy wszystko okey ale po kilku minutach jakby przelaczyl sie na jakis tryb dosc dziwny bo biegi(automat)wchodzily tylko do dwojki i wyl jak szalony a mocy i predkosci brak.dodam jeszcze ze jak zatrzymalem sie na skrzyzowaniu to przy wolniutkim ruszaniu mi niunia zgasla.nie mam pojecia co to moze byc.prosze dajcie mi jakies namiary co to do k...wy nedzy moze byc bo ja juz nie mam sil a uwielbiam swoje autko i chce sie nim cieszyc a nie zamartwiac sie przez nie!
    dodam ze na kompie nie wyswietlaja sie zadne bledy(check) :o
    BMW !!!

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Niewiem jak przy twoim aucie - ale przy skrzyniach 5hp24 w silnikach M62 - po resecie - takze elektronika skrzyni biegow na nowo uczy sie twojego stylu jazdy.

    W jaki sposob robiles reset ? Rozgrzales pozadnie na postoju po resecie ? Po tym powinienes gdziej jechac - pozadnie przegonic autko.

    Moim zdaniem zrob jeszcze raz reset, odpal fure - poczekaj az sie rozgrzeje, i jedz ja przekopac.

    Co do pixeli - to dziwne ze zaczely dzialac po naladowaniu.

    A do samego ladowania - robiles to na podlaczonych klemach ? Jestes pewny tego prostownika ?
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    witam!zrobilem reset kompa ponownie i silnik wmiare mi ladnie chodzi ale co zauwarzylem to ze jak lekko musne pedal gazu na D lub N lub P to auto mi gasnie i nie wiem teraz czy to skrzynia(jestem juz umowiony na sprawdzenie) czy moze pompa paliwa bo chyba objawy w obu przypadkach sa podobne.pozdrawiam i czekam na jakas podpowiedz!
    nie wyswietlaja mi sie bledy silnika i skrzyni jedyne to brak halogenow i klocki.pozdrawiam i czekam na pomoc?
    BMW !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •