Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: nie chodzi na wszystkich garach

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin

    nie chodzi na wszystkich garach

    witam sprawa wygląda tak bmw w garażu odpaliłem rozgrzałem po wymianie termostatu tep ladnie 104-105 a tu nagle obiaw jakby pb się konczyło zgasiłem zalełem paliwka (spuszczone z passata )zalałem ok 10l ja do palenia a ona tak jakby chciała ale nie mogła odpaliła zgasła i tak z 7 razy wkoncu odpaliła i nie chodziła na wszystkich garach no to klucze w ruch zdiołem obudowy i okazało się ze nie chodzi na 3 garach z prawej strony (strona pasażera)ze tak napisze od przodu silnika 1-2-3 co jest grane chodzi jak ruski ciągnik a dodam ze jak wcisnołem gaz to doszła tylko do 4 tys obr prośba o szbyką pomoc rano miałem jechać do zakopca sorki za pisownie ale jestem wkur.............


    ----

    panowie jest oki chyba paliwo zamarzlo po 1,5 godz grzania garazu jest wsio oki teraz idzie jak ruski czołg

    -----

    panowie czytam i w koncu nie wiem jaką tep ma mieć moj silnik 92 czy 105 sorki ale się pogubiłem jedni piszą tak a inni inaczej

    MOD: Popraw pisownię i na przyszłość edytuj posty.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    139
    BMW
    było e38 740iA M60B40
    Skąd
    Malechowo
    podejzewam ze masz taki silnik jak ja, czyli m60 ;), bo m62 wchodziły ponoc po 96 roku.Z tego co wyczytałem na forum to temp. powinna byc 88-92 stopnie. Ja mam troszke chyba za wysoka bo mi trzyma miedzy 93 a czasami 96 stopni.A ty juz wogule masz za wysoka temp :x .Przyczyny-wisko, pompa wody, przypchana chłodnica, a moze i czujnik temperatury.
    ...ther's no better way to flyy...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •