Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: E38 735 99

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa

    E38 735 99

    Co sądzicie o tej sztuce ? Już sporo czasu wisi na allegro, choć może mi się zdawać ale pamiętam podobne ogłoszenie z wakacji. Ogólnie odstręcza mnie opis, nie lubię jak autor próbuje wmówić kupującemu, że mu łaskę robi w ogóle wystawiając to autko. Mam niemiłe doświadczenia z takimi.

    Wizualnie, no właśnie, czarno białe fotki - co to za pomysł oO Nic nie widać.
    Pytam tutaj bo sprzedający jest zarejestrowany na naszym forum ale tu też fotek nie wkleił, ogólnie dziwnie jak na pasjonata i mam głupie uczucie, że kolega coś ukrywa choć może to tylko ja.

    Anyway może ktoś zna to autko, widział na żywo ?


    http://moto.allegro.pl/item886057323...pasjonata.html

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Auto kolegi od nas z forum a dokładnie Zdzira 850I.Myślę że auto warte uwagi.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    85
    BMW
    Aktualnie Audi s4 b5 - nie bić ...
    Skąd
    wwa
    Ha a ja się zasugerowałem nickiem z allegro i myślałem, że to autko innej osoby :oops:

  4. #4
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    tak tak to autko z naszego forum :) ogólnie wszyscy użytkownicy klubu 7er dbają o swoje "maleństwa" jak tylko mogą więc jak najbardziej pewnie godna polecenia :)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    To moje auto co do opisu to nie łaska, że je sprzedaje tylko żal, że muszę je sprzedać bo planowo miało ze mną zostać ale straciłem dużą część dochodów. Ale jak chcesz to moge zrobić specjalnie dla Ciebie standardowy polski opis czyli jest igła i full opcja będziesz bardziej zadowolony z kłamstwa czy z rzetelnego opisu auta??

    Co do zdjęć mam koło 40 sztuk w kolorze możesz dostać na maila a czarno-białe wyszły bo w irfanview na służbowym kompie gdzie obrabiałem ktoś przede mna zaznaczył opcje że przy zachowywaniu każde zdjęcie jest skalowane na czarno białe i nie miałem pojęcia że tak wyjda :)

    Auto jest zadbane z tego forum widział je Coboss i ArekLand można z nimi pogadać. Ale najlepiej wpaść i obejrzeć na żywca :)

    Jakby jakies pytania dzwoń lub pisz zreszta mam tu galerię mego auta i to w kolorze więc możesz tam zajrzeć kolego :)

    Aha i dobrze zauważyłeś, że wisiało kiedyś w wakacje ponieważ wtedy sprzedawał je ojciec ma 49 lat i nie ma konta na allegro potem ja je od niego kupiłem to ogłoszenie znikło i niedawno dopadł mnie kryzys finansowy i szukam E-34 lub E-32 jak coś takiego masz w dobrym stanie to zamiana też wchodzi w grę :)

    http://forum.7er.pl/e38-powitano-vt8606,15.htm i skończ mnie szkalować, że nie mam tu swoich fotek i coś ukrywam tu masz link do tematu gdzie sie witałem i sa fotki :)

    Ludzie którzy coś ukrywaja piszą stan igła zero wkładu :)

  6. #6
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    tak przeczytałem ogłoszenie,masz coś do 2.8??? ;) moja jest zrywna nic nie muli :)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Nie mam nic do 2,8 ale jest wyraźnie słabsze tylko tyle mam do niej :) Swoja drogą miło widzieć kolegę z naszych rejonów :)

  8. #8
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    dokładnie z okolic! :) często śmigam przez Rawicz do pracy i z pracy bo pracuje w de. szkoda że e38 wisi na ogłoszeniu..ale e34 też mi się bardzo podoba! nawet na allegro jest parę sztuk godnych uwagi.pozdrawiam!

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    To jak będziesz w okolicy daj znaka umówimy się na jakis mini spontan czy będę miał E-38 czy starszy model dobre towarzycho zawsze mile widziane :) Ale ogólnie poluje na 7er E-32 ale w mojej kasie nic ciekawego nie ma :(

    A co do autora to zamilkł dziwnie?? Czy stracił zainteresowanie??

  10. #10
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    masz mały błąd w opicie cytuje '' W aucie niczego się nie wstydzę jest ładne zadbane i w stosunku do większości szmelcu na tym portalu Wymaga wkładu finansowego :) '' zabrakło słowa NIE :) haha a tak szczerze to może go przestraszyliśmy jakoś :) nie ma co za dużo chyba słodzić o swoim maleństwie :) Do roboty jadę nocą i wracam nocą wiec mały spocik jedynie w jakiś weekend wiosenny :)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •