Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ elektryka] Problem zagłówek

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce

    [ elektryka] Problem zagłówek

    witam jestem tu nowy i zwracam sie do was z prośba o pomoc, chodzi o nie dzialajacy zaglowek pasazera oczywiscie uzylem opcji szukaj ale ostatecznie nie dostalem opowiedzi na to jak go naprawic otoz chodzi o to ze zagladalem pod fotel i jest tam nie podpiety kabel i nie mam pojecia gdzie go wpiac (2 piny) siedzialem z godzine i nie znalazlem miejsca dla niego . Oczwiscie cala reszta chodzi, nie odzywa sie tylko zaglowek.Co jeszcze mnie zdziwilo to w obydwoch fotelach od strony tunelu sa pochowane kabelki rowniez nie podlaczone , pytanie moje jest takie jak naprawic zaglowek , czy ma ktos jakie foto jak to wyglada odspodu , schemat podlaczenie wszystkich kabli fotele komfort z lamaniem popowanie itd. Z gory dziekuje za pomoc

  2. #2
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Moze poprostu zagłówek sie zablokował?? Wez bo docisnij w miare mocno do dołu lub pociagnij lekko do góry i wtedy naciśnij guzik podnoszenia, u mnie pomogło i teraz smiga.
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    wlaśnie próbowalem już na różne sposoby i nic nie pomoglo spedzilem przy tym fotelu jakies 2 godziny i juz nie mam pojecia chyba trzeba bedzie go rozlozyc choc powiem szczerze nie bardzo mi sie to widzi , jesli ktos by mial jeszcze jakies pomysly prosilby o jakies sugestie dzieki za opowiedz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •