Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [mechanika] Wymiana oleju skrzyni

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn

    [mechanika] Wymiana oleju skrzyni

    Witam moze moje pytanie wyda sie proste ale ja mam z tym problem,chcialbym wymienic olej w automacie tylko nie wiem gdzie w Warszawie mozna to zrobic dobrze,dzonilem dzis do serwisu w ursusie i Pan powiedzial ze kosztuje to 450pln,wydawalo mi sie ze to kosztuje troszke taniej,dlatego chcialbym wczesniej poradzic sie Was czy to normalna cena za ta usluge?i czy moze macie jakis zaufany serwis,dziekuje za wszystkie odpowiedzi,pozdrawiam

  2. #2
    Za wymianę w e38 płaciłem podobnie. Oczywiście jeśli wliczone są w nią części (olej, uszczelka, itp).
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn
    to juz nie wiem,zadzwonilem jeszcze do Jozefowa,tam powiedzieli ze 250pln,zadzwonilem do poprzedniego wlasciciela i ten serwis w Jozefowie mi odradzil,poniewaz tam byl i nie wyrazil pozytywnej opinii,poniewaz cos zmajstrowali,czegos nie dokrecili,kurcze czy w Warszawie naprawde jest tak malo serwisow co moga to zrobic?

  4. #4
    Wiele warsztatów może wymienić olej. To nie jest taka wielka filozofia. Dobre warsztaty to też np M-Cars w Ząbkach lub Sport Auto na Burakowskiej. Namiarów poszukaj na forum ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn
    ok,dzieki w takim razie poszperam troche na forum bo dopiero co sie zarejestrowalem i nie za bardzo jeszcze wiem gdzie szukac,pozdrawiam

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Mój kolega taką usługę wykonuje za 20zl.Za wymianę oleju w silniku nic nie bierze tylko tyle że spalony olej zostaje u niego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •