Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: [ pozostale] Triki, ukryte menu itd. w e65, e66 !

  1. #21
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Przytrzymujesz długo lewy guzik aż przeskoczy menu serwisowe. Wchodzisz w zakładkę :unlock -zatwierdzasz przytrzymując guzik. Po prawej wklikujesz sume ostatnich cyfr z vin-u. Przytrzymujesz i masz odblokowane menu. Potem odszukujesz opcję: sensor of values czy coś takiego i tam masz temp. cieczy. Ujawni sie ona na tym samym wyświetlaczu co będziesz wklikiwał sumę cyfr z vin-u.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar Pitu888
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    40
    BMW
    e66 750iL
    Skąd
    Pruszcz Gdański

    Post

    czy ktoś wie jak wciągnąć e65 na lawetę?


    jeżeli nie to mogę udzielić pomocy w tym temacie czasami nawet to niezawodne auto trzeba popchać bo akurat zbrakło prądu lub też nie możemy odpalić auta z innego powodu;)

    wtedy bierzemy monetę najlepiej 2zł (inne też mogą być) i otwieramy drzwi kierowcy następnie nad gniazdem diagnostycznym w dolnej części deski rozdzielczej znajduje się jakby zapinka do której właśnie pasuje ta oto nasza moneta;) przekręcamy i opada nam plastik a pod nim jest materiałowa tasiemka ciągniemy za nią nie za mocno jak za uchwyt od otwierania maski nawet trochę lżej i w ten sposób wrzuciliśmy sobie na "N" naszą skrzynię biegów teraz już o ile nie mamy zaciągniętego hamulca ręcznego którego rozblokowanie już ktoś opisywał w tym temacie i śmiało możemy pchać naszą bumkę gdzie tylko dusza zapragnie;) a żeby powrócić do stanu poprzedniego za uchwytem który wyszedł jest mała zapadka trzeba ją delikatnie nacisnąć i klapeczka z tasiemką wróci na swoje miejsce wtedy droga powrotna z monetą i sprawa zakończona skrzynia powróciła w pozycję "P" mam nadzieję że, moja instrukcja komuś ułatwi życie, ale lepiej żeby ta wiedza nie musiała być wykorzystywana niech sobie e65 jeździ bezawaryjnie i nie ma takiej potrzeby

    Pozdrawiam wszystkich 7er-owiczów:)
    Ostatnio edytowane przez Pitu888 ; 26-03-2014 o 19:55
    750iL bez kagańca i jest radość z jazdy...

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    ...potwierdzam, też holowałem 2 miesiące temu swoje auto :-)

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    4
    BMW
    e65 745ia
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Ukryte menu kolega przetłumaczył,prosiłbym aby ktoś przetłumaczył "pod menu",ciężko klikać i sprawdzać metodą prób i błędów.
    Mam też pytanie,moja 7 była ostatnio w naprawie,dodatkowo miała wykasowane błędy i po tej operacji zauważyłem,że nie mam dźwięku (z alarmu) podczas zamknięcia klapy (w momencie gdy auto jest zaryglowane),można to gdzieś ustawić?W ukrytym menu>akustik?

  5. #25
    Początkujący Użytkownik Awatar Pitu888
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    40
    BMW
    e66 750iL
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    ja swojego jeszcze (tfu tfu) nie musiałem holować ale, kiedyś z bratem wrzucaliśmy e65 w dieslu może to właśnie dla tego że diesel to nie dał rady:)
    750iL bez kagańca i jest radość z jazdy...

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    602
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Łódź
    Hej a u mnie dziwna sprawa. nie mogę wejść w ukryte menu.
    Robię tak:
    Wkładam kluczyk
    Wciskam Start/Stop bez hamulca
    Trzymam przycisk od kasowania a po kilku sekundach zegar lewy i prawy tam gdzie powinno wyskoczyć menu podświetla się cały na pomarańczowo.
    Auto z 2002 745i.
    Może muszę jakieś podświetlenie wyłączyć albo zegary uszkodzone.
    Macie jakieś pomysły?

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    161
    BMW
    e65 n62b44
    Skąd
    Płock
    U mnie nie trzeba włączać zapłonu. Wystarczy wsadzić klucz i ukryte menu się pojawia. Spróbuj bez zapłonu je odpalić. Trzymaj przycisk dosyć długo

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    511
    BMW
    E65 740d, 335i, 750dX
    Skąd
    LU
    Podczas jazdy tez da sie te menu wlaczyc. A nie wlacza Ci sie te menu serwisowe gdzie kasuje sie klocki, olej itd...

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    602
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Łódź
    No właśnie robię tak jak na instrukcji i trzymam przycisk a efekt jest taki że zegary górne (tam gdzie wskazówki i powinno być to menu) podświetlają się na pomarańczowo-CAŁE.
    Chciałem pokasować właśnie olej itp ale nie mogę. Ani nie ma jednego menu ani tego drugiego.

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Laso że niby cały czas trzymasz guzik od kasowania km i nic Ci się na zegarach nie wyświetla.....?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •