Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: [ pozostale] Triki, ukryte menu itd. w e65, e66 !

  1. #11
    Bo po prostu Kristo przy 60km/h zaciągasz ręczny na maxa. Tam jest silnik krokowy który zaciąga i tyle!

    Pasy warto zapinać ;) :hah:

    Mechanizm jest przed kołem zapasowym dostępny po zdjęciu plastikowej klapki ale to mało istotne, natomiast jak jest zaciągnięty i nie chce spuścić, odkręca się korbką wkładana na szczycie krawędzie wnęki na koło zapasowe. Trzeba się nieźle pochylić :what:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    55
    BMW
    740d e65, 740d M f01
    Skąd
    Opolskie
    Sebek byłaby możliwość włączenia opcji pokazywania temperatury silnika na wyświetlaczu obrotów, bo w tej chwili tego nie mam?

    z kolei wg.ASO nie wszystkie wersje podobno są wyposażone w tą opcję.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ohara5
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    185
    BMW
    F01
    Skąd
    Poznań
    A coś można ustawić w pod menu nr13 akustyka?

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez ohara5 Zobacz posta
    A coś można ustawić w pod menu nr13 akustyka?
    Odświeżę trochę stary kotlet,ale przyznam szczerze , że też jestem ciekaw co to ta akustyka.
    Dziś kontrolowałem temperaturę silnika a na samym dole po prawej stronie zegarów było takie coś :ADCdimming Co to? w czasie jazdy były tam dziwne wartości ,dla mnie nie zrozumiałe. Bede wdzięczny za rozszerzenie mojej wiedzy jeżeli chodzi o całe ukryte menu i ten dziwny napis ADCdimming. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na wiecej informacji.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar Mateusz_S
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    98
    BMW
    730d E65
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Odświeżę trochę stary kotlet,ale przyznam szczerze , że też jestem ciekaw co to ta akustyka.
    Dziś kontrolowałem temperaturę silnika a na samym dole po prawej stronie zegarów było takie coś :ADCdimming Co to? w czasie jazdy były tam dziwne wartości ,dla mnie nie zrozumiałe. Bede wdzięczny za rozszerzenie mojej wiedzy jeżeli chodzi o całe ukryte menu i ten dziwny napis ADCdimming. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na wiecej informacji.
    A czy to nie jest automatyczne przyciemnianie lusterek?

  6. #16
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,965
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    To sa chyba wartosci czujnika sciemniania i rozjasniania oswietlenia zegarow, monitora itd. przy roznym natezeniu swiatla.

    Czujnik wbudowany jest chyba w monitorze.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Tam były tak dziwne wartości typu m.in. 00A1 ,00AC ,009B , 00A3 , 0177 ,010F ,00E0 itd. itd przeróżne różniste. :) W sumie nie istotne ,tak tylko byłem ciekaw co to.
    Pojezdziłem dziś po mieście. Temperatura zewnętrzna 21,5 *C Temperatura silnika oscylowała w granicach najpierw 90 do 97 stopni później doszła do temperatur 102-107 stopni i tak cały czas sie wahała ,czyli myślę ,że jest OK.

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    31
    BMW
    E65 740d
    Skąd
    Zachodnipomorskie
    U mnie w Dieslu w lato 100 nie przekraczało, tak w przedziale 86-94 oscylowało.

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    W silniku N62 termostat ma temp. otwarcia dopiero 105*C. Jak dla mnie to nieźle. E32 by już parowała.:)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jak włączyc tą temperature silnika ? Gdzie Ona będzie się pojawiać po odblokowaniU? Ktorym przyciskiem zatwierdzamy opcje po prawej stronie zegarów ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •