Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ pozostale] W jaki sposób wypolerowac szybę ??

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS

    [ pozostale] W jaki sposób wypolerowac szybę ??

    Lewa wycieraczka zorała szybę w mojej bercie :? na wysokości sensora deszczu jest smuga szerokości ok 5~7mm . Jest sposób aby się jej pozbyć ??? Wycieraczki świrują i dymają nawet jak szyba jest czysta . Nie jestem pewien ale chyba przez to ??

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Jest mozliwość wypolerowania szyby-kwestia jak głębokie jest to uszkodzenie. U mnie jest oddział firmy JAAN i robia takie rzeczy-oni sa w całej Polsce
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Napisałem że lewa a faktycznie prawa (za dużo tyskiego) U nas chyba też jest ta firma muszę się rozejrzeć. Mam nadzieję ze da się to naprawić rysa nie jest głęboka za to dość szeroka i przechodzi przez sam środek sensora deszczu i pieprzy jego działanie

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Tylko pamietaj ,że po polerowaniu nie zawsze szyba będzie jak orginał ..będzie miała delikiatne refleksy dające o sobie znać w nocy podczas jazdy aut z naprzeciwka ....

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    No właśnie tego chciałbym uniknąć bo kiedyś dałem do polerowania mojego Passata (nadwozia oczywiście ) a koleś wpadł na pomysł że przeleci też szyby i będzie git... fakt efekt wizualny był ale jak potem jechałem pod słońce to masakra taka łacina szła że jakby był obok mnie to bym mu ryja otłukł.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •