Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ elektryka] tylna roleta

  1. #1
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20

    [ elektryka] tylna roleta

    Wpadła mi w ręce elektryczna roleta tylnej szyby ,wcześniej nie miałem rolety u siebie i nie miałem wiązki do jej podłączenia. Moje pytanie jest następujące mam rolete mam wiązke ,ale gdzie mam podłączyć tą wiązke do zasilania.
    Jeśli ktoś z was posiada taka elektryczną rolete to proszę powiedzcie mi gdzie powinna byc podpieta wiązka do jej zasilania. Nie chciał bym ucinać wtyczki i podpianć tego byle gdzie byle by chodziła.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    hej jak możesz zapodaj zdjęcie tej wiązki

  3. #3
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Witka.
    Też sam podłączałem tylną roletkę i wpinałem się pod tylną zapalniczkę, a to dla tego że przełącznik rolety w oryginale jest na tunelu środkowym ,a nie chciałem pchać za dużo przewodów,roleta śmiga bez zarzutów ,sprawdź przed montażem bo może się okazać że mieli na trybikach w silniczku,ale o tym znajdziesz na forum używając funkcji szukaj
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  4. #4
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Ale nie o to mi chodzi nie chciał bym ucianać orginalnej wtyczki.Mam caly tunel w skorze i wlasnie jest juz z przelacznikiem rolety. Chodzi mi o to gdzie ona fabrycznie powinna byc podpięta. Gdzie powinienem podłączyć wtyczkę zeby wszystko chodzilo. Znalazłem takie gniazdo pasujące do wtyczki z boku obudowy skrzynki i z sterownikami (tej pod tylna kanapą) , czy to włąśnie tu jest miejsce do podpięcia rolety?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    U mnie była po stronie pasażera za oparciem kanapy gdzieś w okolicy głośnika.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •