Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Nie działa monitor co sie stało

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Podepnijcie samochód pod interfejs diagnostyczny i ktorymś z programów (np. INPA) uruchomcie kalibrację monitora! Kolega taty będzie wiedział o co chodzi.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    87
    BMW
    EX e38 740i,narazie nie ma ale będzie
    Skąd
    Oława
    A Aku to ty masz dobre? bo jak jest słabe to wyświetlacz gaśnie a np radio będzie działało i pokrętła ja tak miałem jak robiłem przekładkę:)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    157
    Skąd
    OKR
    Witam, odświeżę trochę temat. Mowa o MK4. Radyjko grało, wszystko śmigało i nagle zaczął dźwięk wariować, coraz bardziej aż wszystko zgasło, monitor się nie włącza. W czytniku navi nie świeci dioda, czy to może być przyczyną, że NIC nie działa? Pewien mechanik stwierdził, że to właśnie jest przyczyną.. Nie chcę kupować w ciemno. Pozdrawiam

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Odłącz czytnik navi i włącz zapłon. Czasem trzeba kilka razy, ale w końcu się przełączy na obraz z tunera TV(pod warunkiem, że reszta układów jest sprawna). Ew. możesz zamienić niebieskie kostki(tę z czytnika podłączyć do tunera tv)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    157
    Skąd
    OKR
    Tuner TV jest także nowy. Dziś podmieniłem czytnik i wszystko zadziałało jak należy. Dzięki za pomoc :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •