Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: czy e65 z 2002 faktycznie nie warto kupować?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1

    czy e65 z 2002 faktycznie nie warto kupować?

    Mam możliwość kupić e65 745i od znajomego niestety z 2002, auto jest w b. dobry staniem, przebieg oryginalny (pierw. wł), serwisowany w ASO.

    Silnik jak już czytałem optymalny...

    Tylko zastanawiam się czy związku z tym iż auto jest sprzed marca 2003 w takiej okoliczności mimo wszystko nie odpuścić...

    Wszyscy piszą że e65 przed 2003 to tragedia i porażka... ale konkretnych przykładów nie znalazłem... z drugiej strony jak coś przez te kilka lat ferelnego wyjść to by wyszło...

    Czy fakt urodzenia przed 2003 jest rzeczywiście tak ważny?

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    konrador - z całym szacunkiem. Rozumiem twoją rozterkę, ale mamy tu na tym forum pewne zasady. Ujęte są one w tzw. Regulaminie. Przy rejestracji zgodziłeś się na przestrzeganie tych zasad :) Tak więc polecam raz jeszcze lekturę Regulaminu, który nie jest zbyt długi i nie jest zbyt skomplikowany :)
    Gra muzyka

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    jeśli znasz historię auta to nie zastanawiaj się ani minuty.. co prawda zdarzały problemy z elektroniką w autach sprzed marca 2003r. ale myślę, że to co miałoby się ewentualnie popsuć już zostało wymienione. W końcu to już ośmiolatek.
    Pozdrawiam.

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Jestem tego samego zdania.

    Co prawda pisalem jakis czas temu wlasnie o bolaczkach e65 przed mikroliftem elektroniki, lecz jezeli auto sprawowalo sie dobrze u jednego wlasciciela to nie ma sie nad czym zastanawiac.

    Niektore problemy zostaly rozwiazane przy pomocy aktualizacji oprogramowania pojedynczych sterownikow.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Popieram kolegow.ja mialem e65 z pierwszego roku produkcji i nie mnialem zadnego problemu z elektronika.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    47
    BMW
    730d
    Skąd
    Saturn
    Jeżdżę autem z 2001 roku (listopad), pierwsza rejestracja lipiec 2002. Zero problemów, wszystko działa jak należy. Warunek to serwisowanie w ASO gdzie ludzie znają się na tym co robią. Wszystkie problemy eliminowali na gwarancji, więc dla nas zostaje auto bez problemów :hah:

  7. #7
    Warto/nie warto - wszystko zależy od ceny :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •