Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: BMW e38 735i

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar M@rcin
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    287
    BMW
    E65 730d FL
    Skąd
    Dębica - Katowice

    BMW e38 735i

    Witam Szanownych Forumowiczów :)
    Mam prośbę abyście swoim czujnym okiem rzucili na ten egzemplarz i powiedzieli czy warto to nabyć :)
    http://www.allegro.pl/item895279936_...uper_stan.html

    Auto już oglądałem osobiście, zaliczkowałem, ale wiadomo...zawsze można sie wycofać ;)

    Pierwszych zauważalnych wad to napenwno brak jednej trójkątnej roletki w tylnich drzwiach, brak chromowanej zaślepki na rygielku, "chiński chrom" na nerkach i lekkie ognisko rdzy na tylnich lewych drzwiach (od środka).

    Piszcie wszystko, co zauważycie :)

  2. #2
    Wygląda ok, tylko czemu xenon po stronie pasażera świeci na żółto? Trójkątna roleta może kosztować z 250zł. I dla czego ten chrom na nerkach określasz mianem "chiński"? Ze zdjęć wygląda na ori. Poza tym fura prezentuje się całkiem przyjemnie. Ładny kolor, szkoda że wnętrze też zielone, ale każdy lubi co innego. Przede wszystkim to wjedź nią serwis, sprawdź mechanicznie i kompem.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Kolejna full

    - znak bmw zniszczony podczas polerki
    - xenon się kończy 1szt
    - bardzo niska cena

    Skan kompem + mechanik dużo wyjaśni, myślę, że warto
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Wygląda całkiem ok, jednak auta z zielonym czy niebieskim środkiem gorzej schodzą niż czarne/beżowe/bananowe.. Tak jak mówią koledzy podjedź tam najlepiej z mechanikiem czy też blacharzem. Aha i jeżeli auto jest z niemiec to sie nie zastanawiaj i niech Ci sprawdzą VIN w ASO czy ta książka serwisowa jest coś warta.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar M@rcin
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    287
    BMW
    E65 730d FL
    Skąd
    Dębica - Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Wygląda ok, tylko czemu xenon po stronie pasażera świeci na żółto?
    Fakt, jest różnica w barwie. W rzeczywistości mniej widoczna, ale... jednak wudoczna. Raczej kończy się jeden żarnik jak wspomniał kolega sennapowieka

    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Trójkątna roleta może kosztować z 250zł.
    Wiem.. :/ Takie małe, a takie drogie.. Z takim kosztem się licze.

    Cytat Zamieszczone przez Jey
    I dla czego ten chrom na nerkach określasz mianem "chiński"? Ze zdjęć wygląda na ori
    Takie wrażenie sprawia. Strasznie tandetnie wykonany. Ale moge sie mylic... nigdy wcześniej nie widziałem takich nerek na żywo. Może troche wybrzydzam? heh...


    Z komputerem może być problem. Najbliższy ASO BMW oddalony jest odemnie o 50km :/ A przepraszam za może głupie pytanie... Zwykłym komputerem u zwykłego elektryka samochodowego może coś pokazać? Czy musi to być tylko ASO?

    I jeszcze inne pytanko, jak już jestem przy głosie ;) Czy skrzynie biegów można też podłączyć pod komputer by pokazało ewentualne błędy?

    Mechanika już odwiedziłem. Zawieszenie ok. silnik chyba też :) Po 8godzinnym postoju na zawnątrz przy -7C odpaliłą bez zająknięcia, żadnych dymów z rury, na silniku można było postawić "sete" i nie wylałaby sie ;) , skrzynia ładnie przerzuca biegi. Ogólnie żadnych niepokojących objawów.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    Wyglada niezle ale chyba troche pracy ktos w nia wlozyl przed wystawieniem na sprzedaz,
    mnie troche razi po oczach ta dziura w dywaniku...

  7. #7
    Ja bym do ASO w Krakowie w życiu nie pojechał :] Wystarczy znaleźć dobry warsztat mający porządnego kompa do sprawdzania BMW. Ale jaki to ma być program, to niech się inni wypowiedzą bo ja się nie znam. Poza tym dobre nieautoryzowane warsztaty dysponują takim samym oprogramowaniem do diagnostyki co ASO, natomiast ich pracownicy posiadają przeważnie wielokrotnie większą wiedzę :] Nie wiem jak tam jest w Warszawie i okolicach- w Krakowie wiedział bym gdzie Cię wysłać. A na kompie możesz sprawdzić wszystko- silnik, skrzynię, poduszki, moduły, sterowniki i czujniki w aucie- praktycznie każde miejswce w furze gdzie płynie prąd albo inszy sygnał :)

    Tu masz dla porównania fotki moich nerek
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Nery ma od poliftowej 750. Poza tym na 185 tys. km to mi to auto nie wygląda. Fotel kierowcy przypicowany jakimś plakiem żeby się świecił poza tym ta dziura w dywaniku. Może zapalniczka komuś spadła a może od zużycia się przetarła co by podważało podany w aukcji przebieg. Poza tym z pierdół jakie mnie osobiście rażą to ta dziwna wyściółka bagażnika, zniszczony znaczek, kierunki i te nerki które zastąpiłbym przedliftowymi. Ale to są detale kosmetyczne.
    Autko ogólnie ładnie sie prezentuje. Dokładna diagnoza to podstawa. Jak nic nie wykaże to myślę że warta zakupu :)
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  9. #9
    No jest kilka kosmetycznych mankamentów, ale do usunięcia niskim kosztem. Przede wszystkim trzeba mieć przeglądnięte auto od strony mechanicznej i elektronicznej. Dywanik wygląda na przetarty. W przebieg bym raczej nie wierzył, z resztą jak byś podpiął pod kompa to tam gdzieś pokazuje roboczogodziny silnika, z których szacunkowo można przeliczyć sobie przebieg. Auto wygląda trochę jakby je ktoś przygotował do handlu, ale nie przekreśla go to. Cena całkiem przystępna, więc warto sprawdzić dokładnie całe auto, żeby nie wpakować się na minę
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #10
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Autko bardzo fajne. nigdy nie wnikałem w kręcone liczniki bo po zdjęciach można sobie jedynie w jakimś procencie to ocenić. przebieg po autostradach a np. po miastach-bez porównania.Na autostradzie wsiadasz raz i jedziesz np. 300 km. w mieście 300km -wsiadasz 100razy i gdzie tu logika fotela a przebiegu??Osobiście jak będę auto sprzedawał to będzie się świecić jak psu...a dlaczego? bo po prostu zawsze tak wygląda, jak dla mnie nic dziwnego.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •